Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

3 Eylül On Numara çekiliş sonuçları

2 hafta önce
10 kez görüntülendi

3 Eylül On Numara çekiliş sonuçları

3 Eylül On Numara sonuçları için coşku dün akşam sona erdi. On Numara’da 1’den 80’e dek sıralı topların yer aldığı küreden 22 kazandıran rakam belirleniyor. Belirlenen 22 kazandıran rakamdan 10 tanesini aynı kolonda bilenler büyük ikramiyeyi almaya hak kazanıyor. İşte, MPİ 3 Eylül On Numara çekiliş sonuçları sorgulama ekranı…

ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI 3 EYLÜL 2021:

Ulusal Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen oyunun bu haftaki çekilişinde kazandıran numaralar;

11 – 14 – 18 – 19 – 20 – 26 – 27 – 28 – 29 – 44 – 47 – 50 – 52 – 54 – 55 – 58 – 64 – 65 – 66 – 69 – 70 – 75 olarak belirlendi.

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

Yenilenen Talih Topunun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 göstermelik 10 tanesine işaretlenir.

Bir ya da birden pozitif sütun oynanabilir.

Tek sütun ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun konsolü üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Tesadüfen sayılar’dan da oluşturabilirsin.

Satmak noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu bilhassa, sütun altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve tesadüfen 10 numara ile uğurlu kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10’dan artı numara işaretlenirse, sistem ondan artı seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları bambaşka kolonlar halinde oluşturur. en fazla 15 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek aniden artı çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

On Numara haftada 1 gün çekilir: Pazartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir.

Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara içten varsayım edersen veya hiçbir numarayı varsayım edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara haberdar olan büyük ikramiyeyi kazanır! Benzer ikramiye kategorisinde aniden fazla şampiyon olduğu takdirde ise ikramiye havuzu kazananlar aralarında eşdeğer bölüşülür.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık