Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

A101, BİM, ŞOK egzersiz saatleri! Marketler bugün kaçta açılıyor, kaça kadar açık, kaçta kapanıyor? 8 Eylül 2021

1 hafta önce
5 kez görüntülendi

A101, BİM, ŞOK egzersiz saatleri! Marketler bugün kaçta açılıyor, kaça kadar açık, kaçta kapanıyor? 8 Eylül 2021

Temmuz ayında derece derece normalleşme döneminin başlamasıyla birlikte BİM, ŞOK ve A101 marketlerin egzersiz durumu ile ilgili teferruat da merak edilmeye başladı. Hafta içi ve hafta sonu ayrı egzersiz saatleri yer alan marketlerle ilgili son koşul araştırılıyor. Peki, marketler bugün saat kaça değin açık? İşte marketlerle ilgili İçişleri Bakanlığı genelgesi detayı..

A101, BİM, ŞOK ÇALIŞMA SAATLERİ 2021

İçişleri Bakanlığı göre yayınlanan genelgede market egzersiz saatleriyle ilgili şu detaya yer verildi. Yeni genelgede, ”Sokağa çıkma kısıtlamalarının sona ereceği 1 Temmuz 2021 Perşembe gününden itibaren bütün işyerleri; ruhsatlarındaki etkinlik konusuna göre ilgili yöneticilik göre emin olan açılış­ kapanış saatleri çerçevesinde etkinlik gösterebilecektir.” ifadeleri yer aldı.

Bu bilgilere göre market ve bakkalların egzersiz saatleri işletmeler göre belirlenecek. Temmuz ayı normalleşme takvimine tarafından A101, BİM, ŞOK market egzersiz saatleri şimdilik 09.00-21.00 olarak devam ediyor. Bir Takım marketler ise 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Bulunduğunuz bölgeye tarafından market çalışma saatleri değişiklik gösterebilir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık