Reklam
DOLAR: 8.53 TL
EURO: 10.0 TL

A101, BİM, ŞOK hafta içi çalışma saatleri! Hafta içi marketler kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? 22 Temmuz 2021

2 gün önce
4 kez görüntülendi

A101, BİM, ŞOK hafta içi çalışma saatleri! Hafta içi marketler kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? 22 Temmuz 2021

Kademeli normalleşme yeni döneminin başlamasıyla birlikte BİM, ŞOK ve A101 marketlerin çalışma durumu ile ilgili teferruat da merak edilmeye başladı. Hafta içi ve hafta sonu farklı egzersiz saatleri bulunan marketlerle ilgili son durum araştırılıyor. Peki, marketler (hafta içi) saat kaça kadar açık? Bugün marketler saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor 2021?

Koronavirüs ile uğraş kapsamında marketlerin egzersiz saatlerinde değiştirme yaşanmıştı. Marketler hafta içi ve hafta sonu bambaşka saatlerde açılıyor ve kapanıyordu. İçişleri Bakanlığı göre yayınlanan genelgede market egzersiz saatleriyle ilgili şu detaya yer verildi. Yeni genelgede, ”Sokağa çıkma kısıtlamalarının sona ereceği 1 Temmuz 2021 Perşembe gününden itibaren tüm işyerleri; ruhsatlarındaki etkinlik konusuna göre ilgili idare tarafından muhakkak olan başlangıç­ kapanış saatleri çerçevesinde etkinlik gösterebilecektir.” ifadeleri yer aldı. Bu bilgilere göre market ve bakkalların alıştırma saatleri işletmeler göre belirlenecek.

A101, BİM, ŞOK HAFTA İÇİ ÇALIŞMA SAATLERİ 2021

Temmuz ayı normalleşme takvimine kadar A101, BİM, ŞOK market çalışma saatleri şimdilik 09.00-21.00 olarak devam ediyor. İlerleyen günlerde market çalışma saatlerinde değiştirme görülebilir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık