Reklam
DOLAR: 8.60 TL
EURO: 10.1 TL

Akbank’tan yeni izah etme geldi! Akbank mobil çöktü mü, niçin açılmıyor?

2 hafta önce
8 kez görüntülendi

Akbank’tan yeni izah etme geldi! Akbank mobil çöktü mü, niçin açılmıyor?

Akbank müşterisi olan milyonlarca kişi bu sabahleyin saatlerinden itibaren bankanın sistemine erişim sağlamada problem yaşadı. Kullanıcılar, Akbank mobilin yanı sıra Akbank kredi kartları da çalışmadığını belirtti. Bu gelişme ardından gözler Akbank tarafından yapılacak açıklamaya çevrildi. Akbank’tan konuyla ilgili tanımlama gecikmedi.

AKBANK MOBİL NEDEN AÇILMIYOR, ÇÖKTÜ MÜ?

Akbank müşterileri bu sabahleyin Akbank’ın mobil bankacılık, internet bankacılığı sistemlerine erişemedi, Akbank ATM sistemlerinin hizmet kesintisiyle karşılaştı. Müşteriler Akbank mobil niçin açılmıyor araştırmalarını yoğunlaştırdı, bu sırada da Akbank’tan birincil devlete ait yorumlama Twitter hesabı üzerinden geldi. Akbank göre yapılan açıklamada, sistemlerde yavaşlama ve kesintiler yaşandığı, ilgili birimlerin konuyla ilgili çalışmalarının devam ettiği belirtildi. Keza, müşterilerin göstermiş olduğu anlayış için teşekkür edildi.

AKBANK’TAN YENİ AÇIKLAMA

Akbank’tan yapılan yeni açıklamada “hizmetlerimizi tamir etmek için yoğun çalışmalarımızı teknoloji meslek ortaklarımızla beraber sürekli sürdürüyoruz. Sistemlerimizi önümüzdeki saatlerde aşamalı olarak devreye almayı hedefliyoruz. Gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.” denildi.

Bilgilendirme

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık