Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

Aşı ve PCR testini reddetti! Otobüse binemediği için 450 kilometre yolu yürüyerek gitti

3 hafta önce
23 kez görüntülendi

Aşı ve PCR testini reddetti! Otobüse binemediği için 450 kilometre yolu yürüyerek gitti

Ankara’dan İstanbul’a gitmek isteyen ama şehirler arası seyahatlerde aşı ve PCR zorunluluğu nedeniyle otobüse binemeyen 52 yaşındaki Ahmet Tanman, duruma tepki göstermek ve sesini duyurmak için 7 gündür Ankara’dan İstanbul’a yürüyor. 7 günün sonunda Kocaeli’ne yetişen Tanman, korona virüsü aşısına ‘iblis sıvısı’ ismini verdiğini ifade etti. Maske takmayı reddeden ve ailesinden kimseye aşı yaptırtmadığını söyleyen Tanman, gerekirse çocuklarını okula göndermeyeceğini ve köye yerleşeceğini söyledi. 

Aşı olmadı, virüse yakalanınca pişman oldu: Kimse kimseyi kandırmasın, herkes aşı olsun!Aşı olmadı, virüse yakalanınca pişman oldu: Kimse kimseyi kandırmasın, herkes aşı olsun!

 

ANKARA’DAN İSTANBUL’DAKİ EVİNE YÜRÜYOR

Ayın 7’sinde Ankara’dan İstanbul’a dönmek için acenteye uğradığını söyleyen Ahmet Tanman, “Bilet almaya gidince içeride bana ‘Beyefendi sizin aşınız var mı, PCR testiniz var mı?’ diye sordular. Aşı ve PCR testi olmadığını ve olmak istemediğimi söyledim. ‘O zaman size bilet vermiyoruz’ dediler. Ben de evime dönmek için Ankara’dan İstanbul’a yürümeye karar verdim. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan Davos’ta kullanmış olduğu bir ifade vardı ‘One Minute’. Ben de diyorum ama Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’a sesimi duyun. Küreselcilerin kurmuş olduğu tuzağa da Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘One Minute’ diyecek, ona hiç şüphem yoktur” dedi. 


 
AŞIYA ‘ŞEYTAN SIVISI’ DİYORUM 

Aşı karşıtı mısınız sorusuna cevap veren Tanman, “Ben ona aşı demiyorum, aşı karşıtı öbür bir şey. İçeriği muhakkak olmayan iblis sıvısı diyorum. Hastalığı çıkaran onlar, bu rahatsızlık laboratuvarda üretildi. İlacı veren onlar, talimatı veren onlar. Ben sizin talimatlarınıza uymuyorum. Küreselcilerin kararlarını elimin tersi ile itiyorum. Bu hastalığı ben de geçirdim, Kekik, limon, zencefil içtim. Gönderdikleri ilaçları iyice lavaboya attım, kullanmadım. Aslanlar gibi 3 günde bu hastalığı bitirdim. Ailemden 13 birey korona oldu, abimi halamı ve halamın eşini kaybettik” diye konuştu. 
 
MASKE DE TAKMIYORUM

Asla aşı olmayacağını söyleyen Ahmet Tanman, “Icabında evimi taşırım giderim köyde dağda yaşarım. Yeter ya, akrabalık bitti, komşuluk bitti. Çocuklarım da okula gidiyor lakin onlara da aşı yaptırtmadım. Icabında çocuğumu okula göndermeyeceğim, alıp evimi köye taşırım kader utansın derim. Maske de takmıyorum. Ne maskesi, maske nedir. halk niçin evde uyurken sabahları odalarında sırça açıyor? Pak hava gelsin diye. Maske temiz havayı önlüyor. Neden ben maske takayım?” biçiminde konuştu.

KAYNAK: İHA
Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık