Reklam
DOLAR: 9.22 TL
EURO: 10.7 TL

Askıya alınan Instagram hesabı nasıl açılır?  Askıya alınan Instagram hesabı açma

4 ay önce
28 kez görüntülendi

Askıya alınan Instagram hesabı nasıl açılır?  Askıya alınan Instagram hesabı açma

Telif, müstehcenlik, kopya içerikler, klasik dışı hareketlilik, DM aracılığıyla diğer kullanıcıları rahatsız etme ve peşine düşüp takip etme ya da edilmede fazla kuralsızlık Instagram’ın algoritmasının süzgecine takılabiliyor. Bu nedenlerden bir veya birkaçı yüzünden hesaplar askıya alınabiliyor. Peki, tüm bunları yapmadığınız halde hesabınız askıya alındıysa ne yapacaksınız?

ASKIYA ALINAN INSTAGRAM HESABI NASIL AÇILIR?

Instagram bu stil yanlış askıya darılma durumlarında kullanıcılarına hesaplarını kurtarmaları için doldurmaları gereken formu öneriyor. “help.instagram.com” adresinde kullanıcılar Instagram hesabının yanlışlıkla kapandığını düşünüyorsa formda bulunan bilgileri doldurarak itirazda bulunabilirler.

Formu dolduracak olan kişiden nüfuz cüzdanında yazar isim ve soyad, e-posta adresi, Instagram kullanıcı adı, cep telefonu numarası ve itirazda katılmak nedeni gibi bilgiler isteniyor.

İlgili formu doldurduktan sonradan itiraz talebi Instagram tarafından araştırılacak ve değerleme sonucunda Instagram algoritmasının yanlışlıkla hesabınızı kapattığı kanıtlanırsa hesabınız yeniden aktif edilecek. Fakat bu çözümleme süreci başvurulardaki yoğunluğa kadar birkaç gün sürebilir.

İTİRAZDA BULUNMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

 

Instagram Hesap Silme Linki

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık