Reklam
DOLAR: 8.53 TL
EURO: 10.0 TL

ATA AÖF bütünleme sonuçları ne süre açıklanacak? Gözler ATA UNİ OBS adresinde!

2 hafta önce
4 kez görüntülendi

ATA AÖF bütünleme sonuçları ne süre açıklanacak? Gözler ATA UNİ OBS adresinde!

ATA AÖF ikmal sınavı soruları için itirazlar alınmaya devam ederken bir yanlamasına sonuçlar için geri sayıma başlandı. Sınava katılan adaylar 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü saat 23:59’a değin sorulara itirazda bulunabilecekler. İtiraz sürecinin sona ermesiyle birlikte sonuçların açıklanacağı düşünülüyor.

ATA AÖF BÜTÜNLEME SONUÇLARI NE VAKIT, HANGİ GÜN AÇIKLANACAK?

4 Haziran’da tamamlanan sınavların sonuçlarının 10 Haziran’da erişime açıldığı göz önüne alınırsa bütünleme sonuçlarının da 8-9 Temmuz tarihlerinde bildiri edilmesi bekleniyor. Bugün sorulara itiraz sürecinin devam etmesi nedeniyle sonuç açıklanması beklenmezken gözler Perşembe ve Cuma günü CET UNİ OBS adresinde olacak.

OBS GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ…

Atatürk Üniversitesi’nden sorulara itiraz ile ilgili yapılan açıklamada ise “Değerli öğrencimiz, imtihan soruları ve cevapları LMS’ye yüklenmiştir. lms3.ataaof.edu.tr adresinde sol menüde yer alan soru itiraz sayfasından imtihan sorularını görebilir ve yeniden bu sayfadan Çarşamba günü (07 Temmuz 2021) saat 23:59’a kadar soru itirazında bulunabilirsiniz.” ifadeleri kullanılmıştı.

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık