Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

Ayder Yaylası’nda yapılacak 7 milyonluk iş aşina şirkete

5 ay önce
24 kez görüntülendi

Ayder Yaylası’nda yapılacak 7 milyonluk iş aşina şirkete

Yaylada Toplu Ev İdaresi (TOKİ) öncülüğünde, beş bakanlığın ortak uygulayacağı Kentsel Değişim Projesi hazırlandı. Yeni projeyle otopark, otel ve pansiyon alanları, seyir terasları, günü birlik gösteri alanları, çadır ve kamp bölgeleri ile antre-çıkış noktaları belirlendi. 

İhale, mucizevi durumlarda uygulanması gereken davet yöntemiyle yapıldı. Şirket 2019 yılında Ayder Yaylası’ndaki 222 milyonluk kapalı otopark ihalesini de tekrar aynı yöntemle almıştı.

Şirketin internet sitesinde Erdoğan’ın şirkete ziyaretlerde bulunduğu görülürken, Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Turgut’un Cumhurbaşkanı Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan ile eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman gibi AKP’li isimlerle çekilmiş fazla sayıda fotoğrafı sergileniyor. Sitede bulunan bilgilere göre, şirketin üstlendiği projelerden bazıları şöyle:

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Köprü İnşaatı, RTEÜ Geliştirme Vakfı Güneysu Konakları, Rize İçme Suyu İsale Hattı, Çayeli Kaymakamlığı Hükümet Konağı, Güneysu İlçe Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası ve Çevre Düzenleme Projesi. 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık