Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

Aylin Nazlıaka’yı CHP’liler bile yalanladı

2 hafta önce
11 kez görüntülendi

Aylin Nazlıaka’yı CHP’liler bile yalanladı

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka ve beraberindeki heyetin, “‘Reisi size yedirtmeyiz’ deyip direksiyonu üzerimize sürdüler” iddiasının yalan olduğu ortaya çıktı. Yeni Şafak’ın emniyet ifadelerine dayandırdığı habere tarafından olayın şahidi olan CHP’li bir bayan, kavga esnasında yalnızca şoförün şahsına küfredildiğini söyledi.

RESMEN DEVAMLILIK YAZDILAR

Nazlıaka, Çanakkale ziyareti sırasında otobüsten inen CHP’lilerin üstüne Vedat Aygören isimli kişi göre “Reisi size yedirtmeyiz” denilerek vasıta sürüldüğünü bahis etmişti. CHP’li sürücü Gökhan Gülyurt ise işi daha da ileri götürerek “Kemal Kılıçdaroğlu ve Mustafa Kemal Atatürk’e de hakaret edildiğini” öne sürmüştü. CHP’ye müzahir basında geniş yer bulan iddianın yalan yanlış olduğunu kişisel olarak CHP’liler yalanladı. Yeni Şafak’ın ulaştığı ifadelere göre söz konusu olayda şikayetçi olan bir diğer isim CHP Çanakkale İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Gülsüm Çisem Özer’in emniyete verdiği ifadede, yalnızca CHP’li Gülyurt’un şahsına küfür edildiğini, başka bir küfür duymadığını açıklama etti.

CHP'nin şikayet dilekçesi AK Parti'li Bülent Turan'ı isyan ettirdi CHP’nin şikayet dilekçesi AK Parti’li Bülent Turan’ı ayaklanma ettirdi

BAŞKA KÜFÜR DUYMADIM

Özer şunları kaydetti:

“Otelin önündeki cebe otobüs yanaştı, bizde hemen onun arkasına aracımızı çektik ve dörtlülerimizi yaktık. Genel Başkan otobüsten inip otele girdi. Biz aracımıza dönerken, dıştan sigara içmeye karar verdik, sigaralarımızı yaktık. Otobüsün önünden sesler duydum. 52 FS 524 plakalı aracın otobüs ile burun buruna durmuş olduğunu ve Gökhan Gülyurt’a küfürler ettiğini duydum. Yukarıda anlattığım gibi ben bu şahsın Gökhan Gülyurt’un şahsına küfür ettiğini duydum, başkaca küfürlerini duymadım.”

Vedat Aygören: 40 yıllık CHP'liyim, böyle iftira görmedimVedat Aygören: 40 takvim CHP’liyim, böyle iftira görmedim

KAYNAK: YENİ ŞAFAK
Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık