Reklam
DOLAR: 8.60 TL
EURO: 10.1 TL

Başsız cesetlerin bulunduğu cinayette 1 birey tutuklandı 

2 hafta önce
4 kez görüntülendi

Başsız cesetlerin bulunduğu cinayette 1 birey tutuklandı 

Sapanca ilçesi Kırkpınar Mahallesi Bağdat Caddesi Çimen Sokak’ta 1 Temmuz günü, sokak köpeğinin ağzında insan uzvu olduğunu görenler, durumu polise bildirdi. Polis, köpeğin geldiği arazide araştırma yaptı. Arazide gömülü, hayvanlar kadar bir bölümü toprak üstüne çıkarılmış çöp poşeti içinde beden parçaları bulundu. Yapılan incelemenin arkasında biri erkeğe, diğeri kadına ait cesetler, otopsi için Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. Cesetlerin toplam 13 parçaya bölündüğü belirlendi. Kadının göğsünde silikon, erkek cesedinin göğsünde ise ejderha dövmesi olduğu tespit edildi. Kadının göğsünden çıkarılan silikonun süratli numarasından silikonu satan işyeri ve operasyonun gerçekleştiği hastane tespit edilmeye çalışıldı. Bu sırada öldürülen kişilerin emlakçılık yapan İran uyruklu M.Z. (39) ile eşi A.S. (40) olduğu belirlendi.

Olayla ilgili soruşturma yürüten polis, elde ettiği bilgiler doğrultusunda İran uyruklu A.M. isimli kişiyi gözaltına aldı. A.M. ifadesinde suçlamaları kabul etmedi. Adliyeye sevk edilen A.M. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Çiftin, para meselesi nedeniyle öldürüldüğü düşünülürken, polis olay anında A.M.’nin yanına olduğu değerlendirilen kişileri belirledi. Polis, yurt dışına çıkma ihtimalleri de olan bu kişileri tutmak için çalışmalarını sürdürüyor.  

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık