Reklam
DOLAR: 8.52 TL
EURO: 10.1 TL

Beyoğlu’nda gece kulübünde korku anları; güvenlikçinin parmağını koparan kadına feci dayak

2 hafta önce
7 kez görüntülendi

Beyoğlu’nda gece kulübünde korku anları; güvenlikçinin parmağını koparan kadına feci dayak

Olay, Taksim Sıraselviler Caddesi’nde yer alan gece kulübünde önceki gün saat 03.15 sıralarında meydana geldi. İddiaya tarafından, 3 yabancı uyruklu bayan, gece kulübüne girmek istedi. Kulübün kapısında bekleyen emniyet görevlileri, aşırı alkollü oldukları gerekçesiyle kadınları içeriye olmak istemedi. Bunun üzerine kadınlar, güvenlik görevlileriyle tartışmaya başladı. Görevliler, tekme ve yumrukla kendilerine saldıran kadınları tutup dışarıda çıkarttı. Bu sırada kadınlardan biri, emniyet görevlisinin yüzük parmağını ısırarak, kopardı. Kadınları uzaklaştırmak ile uğraşan görevli, parmağının koptuğunu gördü. Bunun üzerine görevliler kadınları saçlarından tutup, döverek dışında çıkarttı.

SALDIRGAN KADIN TUTUKLANDI

Görevliler, kopan parmağını arayarak buldukları arkadaşlarını Taksim İlk Yardım Hastanesine götürdü. İhbar üzerine durum yerine gelen polis ekipleri, 3 kadını gözaltına aldı. Polis merkezindeki sorgusunun peşinde emniyet görevlisinin parmağını koparan bayan çıkartıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Emniyet görevlisinin yüzük parmağı, ayağından parça alınarak yerine dikildi.

60ed3d5479da3e21d8dea8d7

YAŞANANLAR KAMERADA

Tartışma hatıra, kadınların güvenlik görevlilerine saldırması, görevlilerin kadınları yaka paça dışarı çıkartması ve kopan parmağın aranması güvenlik kameralarına yansıdı. Kadınların cadde üstünde emniyet görevlileri ile kavgası da cep telefonu görüntülerine yansıdı.

“KÜFÜR EDİP YÜZÜMÜZE TÜKÜRDÜ”

Parmağı kopan emniyet görevlisi, “Olayın geçtiği gece kulübünde çalışan güvenlik görevlisiyim. İki gündür zorlu müdahalelerle uğraşıyorum. Cep telefonu görüntüleri beni fazla üzdü. Sanırım hatalı kanıya varılmış. Gece kulübüne gelen 3 tanıdık olmayan uyruklu bayan içeriye girmek istedi. Pozitif alkollü ve uyuşturucu aldıkları için içeriye almak istemedim. Bunu kabul etmeyip itiraz ettiler. Kavgacı davranışlarda bulundular. Ben de sesimi yükseltmek zorunda kaldım. İçlerinden birisi daha artı abarttı. Küfredip yüzümüze tükürmeye başladı. Arkadaşım müdahale etmek isteyince arkadaşıma çanta ile vurdu. Kendisini tuttum ve dıştan çıkartmak istedim. Nasıl olduğunu anlayamadan bayan, parmağımı kapmış. Isırıp koparmış. Ben bunu bir zaman sonradan hissedebildim. Kadını bıraktım. Kopan parçayı alıp, hastaneye gittim. Kadın uyuşturucunun etkisi altındaydı ve zapt edilemiyordu. Arkadaşlarım beni görür görmez şoka girdiler. Bu kadına kuvvet olarak algılanmasın” diye konuştu.

60ed3d6a79da3e21d8dea8da

İşletme sahibi Serkan Keser ise “Sonra Kazakistanlı olduğunu öğrendiğimiz 3 tanıdık olmayan kişinin arkadaşlarımız göre aşırı alkollü ve uyuşturucu madde kullandıklarını saptama etmesi üstüne kapıdaki arkadaşlara kavgacı davranmışlardır. Arkadaşımızın parmağını ısırarak koparmışlardır. Zorlama kullanılarak açık havada çıkarttık. Biz mağdur taraftık. Polisi biz aradık ve ekip istedik. Kavgacı olan kadınlardan birisi mahkeme kararıyla tutuklandı. Doktorun tespitine göre kavgacı ağzında diğer bir ceset taşıyarak parmağı koparıyor. ‘Dişin koparabileceği bir sistem orada yok ‘ diye hekim bize açıklama yaptı” dedi.  

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık