Reklam
DOLAR: 8.36 TL
EURO: 10.1 TL

Bilim Kurulu toplantısı ne zaman, saat kaçta bitecek? Bakan Koca’nın açıklamaları CNN TÜRK’te olacak

5 gün önce
3 kez görüntülendi

Bilim Kurulu toplantısı ne zaman, saat kaçta bitecek? Bakan Koca’nın açıklamaları CNN TÜRK’te olacak

Haftada bir defa gerçekleştirilen Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısı sonrasında Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca’nın açıklamaları CNN TÜRK ekranlarında olacak. Aşılama çalışmalarında birer birer yeni gruplar da aşılama sürecine dahil edilirken 40 yaş üstünün ne süre aşı olacağı merak konusu oldu. Peki, değerlendirmelerin gerçekleştirileceği buluşma hangi tarihte yapılacak?

BİLİM KURULU TOPLANTISI NE SÜRE, SAAT KAÇTA?

Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısı bugün saat 17:30’da yapılacak. Video konferans yöntemi ile gerçekleştirilecek olan toplantıya Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlık edecek.

Aşılamadaki son koşul, virüsle mücadelede güncel vaka sayıları ve alınan tedbirlerin vakalara yansıması gibi birçok konu toplantının belli başlı gündem maddelerinden olacak.

Toplantının gerisinde Afiyet Bakanı Fahrettin Koca’nın açıklamalarda bulunması bekleniyor. Bakan Koca’nın 19:30’da oluşturacağı direktifler CNN TÜRK ekranlarından canlı olarak izlenebilecek. Açıklamada aşılama sürecine ilişkin son bilgilerin de verilmesi bekleniyor.

Reklam

Bilim Kurulu toplantısı ne zaman, saat kaçta bitecek? Bakan Koca’nın açıklamaları CNN TÜRK’te olacak Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık