Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

Bir dönem sona eriyor: PES serisinin ismi değişti

1 ay önce
25 kez görüntülendi

Bir dönem sona eriyor: PES serisinin ismi değişti

Konami Digital Entertainment’ın geliştirdiği ve satışa sunduğu popüler oyun serisi PES’in ismi değişti. Yeni isimle birlikte oyun türünde de değişikliklere gidildi.

BÜTÜN PLATFORMLARDA YER ALACAK

Konami Digital Entertainment B.V., bugün itibarıyla PES ve Winning Eleven’ın yapımcılarının geliştirdiği yepyeni futbol simülasyonu eFootball’u duyurdu. Oynaması ücretsiz ve Unreal Engine’de en ince ayrıntısına kadar her tarafta yapı edilen eFootball, önümüzdeki güz bütün dünyada benzer anda yayınlanacak ve PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Windows 10 ve Steam üzerinden oynanabilecek. Android ve iOS sürümleri de masaüstü ve konsol sürümlerinin derhal arkasından gelecek.

eFootball YENİ TEKNOLOJİYLE GELİYOR

Unreal Engine ile geliştirilen bu yeni oyunun özellikle animasyonlar konusunda fazlasıyla iddialı olduğunu anlatmak gerek. 

“Hareket Eşleştirme” (Motion Matching) adı bahşedilen yeni teknoloji, oyuncuların sahada yaptığı çeşitli hareketler arasından en isabetli olanları seçerek gerçek zamanlı bir dizi animasyona dönüştürebiliyor. Sistemin öncekinden dört kat daha pozitif canlandırma sağlayabilmesi ortaya son derece realist hareketlerin çıkmasına yol açıyor. Hareket Eşleştirme teknolojisi son cins konsollar, bilgisayarlar ve mobil cihazlar da dahil tüm eFootball™ platformlarında kullanılacak.

KAYNAK: HABER7
Abone Ol

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık