Reklam
DOLAR: 8.36 TL
EURO: 10.1 TL

Bitcoin kayıpları devam ediyor

5 gün önce
6 kez görüntülendi

Bitcoin kayıpları devam ediyor

Kripto para piyasasında sular durulmuyor. Geçtiğimiz ay o kadar çok kripto para zirveyi görmüştü. Bu ay ise neredeyse bütün kripto paralar dibi fark etti. Çok değil birkaç gün öncesinde piyasa hafif hafif yeşillenmeye başlamıştı. Fakat şimdilerde tekrardan kırmızı renklerin başat olduğunu görmeye başladık.

Bugün sabah saatlerde Bitcoin 32 bin dolar seviyelerine dek düştü. Ethereum ise uzun bir süreden sonradan tekrardan 1500 doların altını fark etti.

BTC ve ETH’nin düşüşü ile birlikte diğer altcoinlerde kırmızı bir görünüme büründü.

Son günlerde kripto paralardaki risk faktörünün hayli arttığını söyleyebiliriz. Kuşkusuz burada yatırımcıların önemli kararlar vermeleri gerekiyor.

Bu düzey BTC için dip noktası da olabilir, düşüşün daha başları da olabilir. Hem bazı analistlere göre BTC’deki düşüş 20 bin dolar altına değin devam edecek. Olasılıkla BTC 20 bin doların altına düştüğünde öteki kripto varlıklar fazla daha büyük düşüşler yaşayacaktır.

bu vesileyle dip anekdot olarak belirtelim. Bu ve diğer kripto para içeriklerimiz yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Kripto para piyasası hayli tehlikeli olduğu için kendi yatırımlarınızı kendi kararlarınız doğrultusunda yapmanızı nasihat ederiz.

Hiç bir zaman kripto paralara kaybetmekten korktuğunuz miktarda meblağlar da yatırmayın.

Reklam

Bitcoin kayıpları devam ediyor Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık