Reklam
DOLAR: 8.53 TL
EURO: 10.0 TL

Detaylarla ön plana çıkan telefon

3 gün önce
4 kez görüntülendi

Detaylarla ön plana çıkan telefon

Oppo A74, FHD+ çözünürlük sunan bir ekran ile geliyor. 409ppi piksel yoğunluğu ve en fazla olarak 800nit parlaklık değeri sunan bu ürün hem iç mekân, hem de dış mekân kullanımlarında tatmin edici teferruat sunabiliyor.

Ürünün ekranı, bir şeyler okumak, izlemek ve oynamak için ideal performans sunuyor. Natürel dokunuşlara da fazla süratli cevaplar verebildiğini ekleyelim. Ekrandaki parmak izi okuyucu algılayıcı de, tehlikesiz dilekçe için seri ve net çözümler sunabiliyor.

Qualcomm Snapdragon 662  

Oppo A74, Snapdragon 662 çipsetine sahip. Bunun yanında 4GB LPDDR4X SD RAM ve 128GB dahili depolama gibi teknik ayrıntı mevcut. İsterseniz microSD kart ile mevcut akıl miktarına ek de yapabilirsiniz.

Telefon, Android 11 işletim sistemiyle geliyor ve kolay bir başvuru formu sunuyor. Ekranlar arası geçişler, başvuru çalıştırma performansları genellikle başarılı. Google Play Store’da bulunan o kadar çok oyunu da sorunsuz bir şekilde deneyimleyebiliyorsunuz.

Suni zekâ destekli üçlü kamera 

Oppo A74’ün arkadaki tarafında 48+2+2MP’den oluşan üçlü kamera dizilimi mevcut. 48MP değerdeki belli başlı kamera, fotoğraf ve videolar için yeterli sonuçlar sunabiliyor.

1080p 30FPS değerde videolar çekebilir, seri ve ağır video çekim seçeneklerine göz atabilirsiniz. Keza, video çekerken sarsıntıların önüne geçilmesi adına elektronik görüntü sabitleme sisteminin de bulunduğunu belirtelim.

2MP mono ve 2MP makro kamera da bokeh efektli görseller ve 4cm mesafeden çekeceğiniz makro çekimler için yardımınıza koşuyor.
Ön tarafa baktığımızda, telefonumuzun 16MP selfie kamerası olduğunu görüyoruz. Alımlılık modu, bokeh efekti gibi o kadar çok detay bulunuyor. Hoş selfie fotoğraflar çekebilir ve internet üzerinden görüntülü görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle iyi ışıklı ortamlarda güzel performans sunduğunu belirtelim.

5000mAh batarya

Telefon, 5000mAh değerde pille geliyor. 33w çabuk sorumluluk teknolojisine destek veren bu batarya, tek şarj ile yoğun kullanımda bir günü rahatlıkla çıkarmanıza tezgâhtar oluyor. Olağan kullanımda ise tek çok miktar ile 2 günü rahatlıkla çıkarabilirsiniz.
Hem, telefonumuzda Wi-Fi AC, NFC ve Bluetooth 5.0 gibi kablosuz temas teknolojilerinin de olduğunu belirtelim.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık