Reklam
DOLAR: 8.36 TL
EURO: 10.1 TL

Dimensity 900 Geekbench’te ortaya çıktı

1 hafta önce
7 kez görüntülendi

Dimensity 900 Geekbench’te ortaya çıktı

Söz konusu aygıt Reno6 5G mi sorusu dosdoğru akıllara geliyor. Belki de öyledir lakin ilgili diğer bir Reno cihazı da olabilir. Dimensity 900, yakın zamanda duyurulacak en umut verici orta sınıf yonga setlerinden biri olduğu için puan epeyce garip. İki Cortex-A78 çekirdeği (2.4 GHz), Parasal-G68 MC4 GPU ve 5G modem taşıyan 6nm bir çip.

Ne eyvah ancak az önce Qualcomm’un birinci derslik orta derslik segmenti için kendi 6nm yongası ve aracısız olarak bir rakip olan Snapdragon 778G için puan sonuçlarımız yok. Snapdragon 780G için sonuçlarımız var, oysa daha üst seviye bir 5nm çip olarak karşımıza çıkıyor. Şüphesiz erken sonuçlara kadar, Dimensity 900 CPU, Snapdragon 750G ve 765G’nin yanı sıra daha düşük numaralı Dimensity yongalarından daha süratli görünüyor.

778G’nin Dimensity ile benzer düğümde üretildiğini ve aynı donanıma sahip olduğunu göz önünde bulundurarak nerede olduğunu bakmak ilginç olacak. Keza Dimensity 900 ile çalışan diğer bir telefon daha var, o da Geekbench’te karşımıza meydana çıkan bir vivo V2123A. Aygıt yukarıdaki sonuçlarla aracısız olarak karşılaştırılamıyor. Şimdilik tümü varsayım olarak havada kalıyor ancak yakın zamanda netlik kazanacaktır.

Reklam

Dimensity 900 Geekbench’te ortaya çıktı Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık