Reklam
DOLAR: 9.22 TL
EURO: 10.7 TL

Dondurulan Instagram hesabı silinir mi? Instagram dondurulan hesap kapanır mı?

4 ay önce
45 kez görüntülendi

Dondurulan Instagram hesabı silinir mi? Instagram dondurulan hesap kapanır mı?

Sosyal Medya uygulamaları arasında popüler olan ve ilk sıralarda bulunan Instagram kullanıcılarına ayrı deneyimler sunmayı sürdürüyor. Kullandığı hesabı bir süreliğine kapatmak isteyen kullanıcılar sonradan bu hesaba geri dönmek istediklerin dondurulan hesabın durumu ile ilgili kesin olmayan kalabiliyorlar. Peki, dondurulan hesaba bir süre girilmezse ne oluyor?

Instagram Hesap Silme Linki

DONDURULAN INSTAGRAM HESABI SİLİNİR Mİ, KAPANIR MI?

Instagram kullanıcılarına hesap dondurma ve silme olarak iki öbür alternatif sunuyor. bu nedenle Instagram dondurma işlemi yapan kullanıcılar hesabına uzun zaman girmese bile silinme durumu bulunmuyor. Burada uyarı edilmesi gereken ayrıntı ise dondurma işlemi yerine yanlışlıkla silme işlemi yapmamak.

öte yandan hesap dondurulmuş olsun ya da olmasın bir takım sosyal medyalar belirtilen aralıklarla aktif edilmeyen hesapları silebiliyorlar. Misal olarak 3 yıl hiç açılmamış bütün hesaplar dondurulmuş olsun ya da olmasın silinebiliyor. böylece bazı aralıklarda hesaba girip arkasında her tarafta dondurmak hesabın daha sağlam kalmasını sağlayacaktır.

INSTAGRAM HESAP DONDURMA İÇİN TIKLAYINIZ…

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık