Reklam
DOLAR: 8.53 TL
EURO: 10.0 TL

Egemen yapılan kafede fizik tedavi: ‘Hasta olsan sana da gelirim’

2 ay önce
37 kez görüntülendi

Egemen yapılan kafede fizik tedavi: ‘Hasta olsan sana da gelirim’

ağcılar İlçe Güvenlik Müdürlüğü’ne yan ekipler koronavirüs önlemleri dahilinde kapalı olması gereken kafe, kıraathanelere karşın denetimlerine devam ediyor.

Dün akşam gerçekleştirilen denetimlerde ise açık olduğu tespit edilen bir kafeye egemen yapıldı. Kafeye giren ekipler, içerinin doymuş olduğunu fark etti.

Karşılarında polis ekiplerini gören bazı kişiler, firar etmek istese de ekipler kimsenin kaçmasına izin vermedi. Fakat kafede sadece müşteriler yoktu.

Kafenin ortasında yer alan perdeyi açan ekipler, gördükleri görüş karşı şoke oldu. Perdenin arkasında bulunan sedyenin başında oturan adam, kendisinin fizik tedavi uzmanı olduğunu ve tedavi için orada olduğunu iddia etti.

Ekipler, buranın kafe olduğunu bunun burada niçin olduğunu sorduğunda ise adam “İş yeri sahibinin sırtı ağrıyordu ona geldim. Senin de ağrısa sana da gelirim tüm malzemelerim burada benim kafe ile işim yok” dedi.

İDARİ PARA CEZASI UYGULANDI

Polis ekipleri, kafede bulunanlara ve fizik tedavi uzmanı olduğunu söyleyen şahsa yönetimle ilgili para cezası uygulayarak kafeyi kapattı.

öte taraftan, gece her tarafında 5 kıraathane ve 2 kafeye işlem yapıldı. Buralarda yer alan 77 kişiye 3 bin 469 TL’den toplam 267 bin 113 lira para cezası uygulanırken, 9 kişiye kumar oynamaktan 12 bin TL para cezası uygulandı.

Reklam

Egemen yapılan kafede fizik tedavi: ‘Hasta olsan sana da gelirim’ Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık