Reklam
DOLAR: 8.65 TL
EURO: 10.3 TL

En çok kazandıran kripto paralar yatırımcısını güldürdü

1 hafta önce
7 kez görüntülendi

En çok kazandıran kripto paralar yatırımcısını güldürdü

Kripto para piyasası bugünlerde tekrar hareketli. Toplam piyasa değeri 1,6 trilyon dolar civarında olan piyasada nefesler tutuldu. Bu hafta yatırımcısına en fazla kazandıran birincil kripto para TFUEL oldu. Yatırımcısına neredeyse yüzde 53,91 oranda kazanç sağladı.

Muhtemelen her zaman ismini duydunuz SOL isimli kripto para birimi ise tekrar maksimum kazandıranlar içerisinde yer alıyor. Haftalık olarak değişimine bakıldığında yüzde 46,69 seviyesinde olduğunu söyleyebiliriz. Yani 1000 TL bile yatırmış olan bir kullanıcı parasını 1460 TL’ye çıkarmıştı.

Bazı kripto paralar yatırımcısını üzerken kimileri sevindirmeyi başarıyor. Her ne dek yatırımcılar daha fazla belirtilen kripto paralara yatırım yapsa bile bazı bilinmez dijital varlıklar fazla daha artı kazanç elde ettirebiliyor.

Mesela CRV bunun en güzel örneklerinden bir tanesine. Bu kripto para birimi bu hafta yatırımcısına yüzde 44,64 oranında kazanç sağladı. Böylece çok daha meşhur olan SOL coin ile yaklaşık olarak aynı seviyeye geldi. KSM coin bu hafta yatırımcısına yüzde 36,41 kazandırdı. 24 saatlik hacmine bakıldığında oldukça iyi bir noktada bulunduğunu söyleyebiliriz.

THETA coin kullanıcısına bu hafta yüzde 35,59 oranında gelir sağladı. FIL, OKB, DOGE ise yeniden maksimum kazandıranlar içerisinde yer alıyor. Bu hafta çok kazandıranlar listesinde daha az kripto para var. Mega boğa rallisi beklentileri devam etse bile yine de bunun vakit alacağı söylenebilir. Son olarak burada bahsedilenlerin elbette yatırım tavsiyesi olmadığını belirtelim.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık