Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman? EDHO yeni bölüm hangi tarihte?

1 hafta önce
7 kez görüntülendi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman? EDHO yeni bölüm hangi tarihte?

Takipçilerinin EDHO olarak adlandırdığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon için geri sayıma başladı. Başrollerinde manâlı isimlerin yer aldığı dizide birçok oyuncu kadroda bu sezonda da olacak. Peki, yeni sezon hangi tarihte başlayacak?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ SEZON NE VAKIT?

Yeni birim fragmanının demin yayınlanmaması nedeniyle yeni sezon tarihi demin netlik kazanmasa da Salı günleri ekranda olan dizinin 14 Eylül ya da 21 Eylül tarihlerinde bitmiş ekranlarda olması bekleniyor.

EDHO SON BÖLÜM ÖZETİ

Yaman Korkmaz ve ailesi bu kere namlunun ucundadır. Şahin Ağa’yı Savaş’ın elinden kurtardığı için artık kasıt haline gelen Hamdi Korkmaz ve ailesi bu defa büyük düşmanla yüz yüze kazanç. Savaş’a karşısında masayı satmayan Yaman Korkmaz ise müttefiki Hızır Çakırbeyli’nin hayatı için canını ortaya koymaya hazırdır. Yetim Doğan’ın ölümü Çakırbeyli ailesi ve dostlarında şok etkisi yaratırken Savaş ve ekibinde galibiyet sarhoşluğu yapar. Verdiği savaşta sona yaklaştığını bilecek değin tecrübeli olan Hızır Çakırbeyli, kartların her yerde dağıtılması için kendi hayatını ortaya koyar. Hızır Çakırbeyli’nin kendisini ortaya koyarak kurduğu planın kilit ismi ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur. Savaş’ın mekânına girmek için plan yapan Alpaslan Çakırbeyli, amcası Hızır Çakırbeyli’nin hayatının pamuk ipliğine emrindeki olduğunu mahsus elinden geleni yapar. İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı ise Rıdvan’ı besbelli bırakarak Savaş’ın yanına geçen Volkan ve Koray’ın peşine düşer. Behzat Façalı ve Hızır Ali Çakırbeyli ise intikamlarına bir adım daha yaklaşır.

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık