Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

Ezza Panorama Bodrum başlıyor! Ezza Şirketler Grubu kimin? 

3 hafta önce
20 kez görüntülendi

Ezza Panorama Bodrum başlıyor! Ezza Şirketler Grubu kimin? 

Bodrum’un deniz suyundan olma doğa harikası Boğaziçi Lagünü (deniz kulağı) manzaralı evlerin yapımına 2021’in sonunda başlanacak, 2022 sonunda teslim edilecek. 276 daireden oluşacak sitedeki her dairenin geniş bir doğa manzarasına sahip olması planlanıyor. Projenin ismi de bu panoramik manzaradan geliyor. 

Ezza Şirketler Grubu CEO’su Volkan Selçuk: ‘’Pandemi döneminde kalabalık yerler kademeli olarak güvensiz ışık halkası geldi ve hem konforlu ayrıca güvenli alternatifler aranır oldu. Panorama Bodrum bu ihtiyaca cevap veriyor. Proje lüks tasarı ve uygun fiyatlarla güvenliği ve konforu bir araya getiriyor. Kesintisiz konaklanabilecek, bahçeli ve deniz manzaralı bu evler yazlık arayanların yeni gözdesi olmayı hedefliyor.’’ 

Bodrum Yazlık’ta Yeni Favori Ezza Panorama Bodrum 

Panorama Bodrum, yarımadanın yeni gözdesi Boğaziçi’nde inşaya hazırlanıyor. Burası yeşilliklerin arasından sığ bir denize bakan tepeciklerden oluşuyor. Bargilya Antik Kenti’nin kalıntıları, eşsiz doğa, bölgenin ünlü kuşları ve tertemiz denizi ile saklı bir cennet görünümünde. Bu ağırbaşlı atmosfer şehrin kalabalığından ve stresinden yürüyüp gitmek isteyenleri kendine çekiyor. 

6144b492214ed823c4c490f6

Bodrum içinin kalabalığıyla beraber bundan böyle Boğaziçi tercih edilmektedir. Hem Türkiye’nin önde gelen inşaat şirketlerinin de burayı seçim etmesi bölgeyi yatırımcılar için daha çekici ışık halkası getiriyor. 

Site sakin bir çevrede konumlansa da hayattan adamakıllı uzaktan değil. Havalimanına 15 dakika, Bodrum Merkez’e 20 dakika, Güvercinlik’e 4 dakika ve denize 2 dakika mesafede bulunuyor. Bu konum avantajının yanı sıra Bodrum’un yatırım için sağladığı avantajlar da projeyi önemli kılan özellikler aralarında. Bodrum’un yatırım açısından çoğu bölgeye kadar daha çabuk kazanç getiren bir bölge olduğu biliniyor.

Yarımadanın Turgutreis, Gümbet, Yalıkavak gibi popüler tatil beldeleri uzun süren yükselişlerini tamamlamaya başladı. Tatilcilerin ve yatırımcıların yeni keşfi ise Panorama Bodrum’un bulunduğu Boğaziçi bölgesi oldu. Burası yazlık, villa ve müstakil konut konseptindeki yatırımların geri dönüşlerinin çok süratli alındığı bir yer haline geldi. 

6144b492214ed823c4c490f3

Ezza Şirketler Grubu hem yatırımcılar hem konut sahipleri için en avantajlı projeyi hayata geçirmeyi hedefliyor. Yatırımlardan çabuk geri dönüş elde etmek, projenin sorunsuz tamamlanması gibi konularda güvenilirliğini senelerdir kanıtlamış olan kurumun yeni projesi fazla yakın zamanda hayata geçiyor. 

*Sponsorlu İçerik

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık