Reklam
DOLAR: 8.53 TL
EURO: 10.0 TL

Facebook rozetler özelliği büyük bir güven oluşturacak

5 gün önce
8 kez görüntülendi

Facebook rozetler özelliği büyük bir güven oluşturacak

Yeni gelen rozetler özelliği ile birlikte bilirkişi kişiler grup içerisinde belirlenmiş olacak. Böylece herhangi bir konu ile alakalı soru işareti bulunanlar bilirkişi kişileri görüp sorular sorabilecek. Bilhassa son dönemlerde grupların kullanıcılara kayda değer ölçüde yarar sağladığı biliniyor. Bu özellik doğru bilginin doğru kişilerden alınmasını sağlayacak.

Facebook göre getirilen bu yeni nitelik uzmanlık rozeti olarak adlandırılıyor. Kullanıcıların veri edinmesini kolaylaştıracak olan bu rozet bilirkişi şahısların çok daha dar tespit edilmesini sağlayacak. Ara Sıra kullanıcılar grup içerisinde kimin bilirkişi olduğunu anlayamıyor.

 Verilecek olan uzmanlık rozetleri farklı dallarda olabilecek. Bu Nedenle kendi alanında uzman olan kişi daha artı keskin olacak. Facebook burada kullanıcıların kendi platformu içerisinde kalmasını istiyor. Bu Nedenle Google üzerinden arama yerine getirmek yerine Facebook platformunda uzman yorumları ön plana çıkacak.

Facebook platformunda yeni gelecek olan bu özellik herhangi bir özel yetki vermeyecek. Bunun yerine uzmanların ilgili gönderi hakkında görüşlerini paylaşmak amaçlanacak. Ayrıca grup gönderilerinde canlı bir soru cevap oturumu düzenlenebilecek

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık