Reklam
DOLAR: 8.53 TL
EURO: 10.0 TL

Fatih Portakal, ekrana dönme şartlarını açıkladı

2 ay önce
31 kez görüntülendi

Fatih Portakal, ekrana dönme şartlarını açıkladı

Geçtiğimiz sene FOX TV’deki görevinden ayrılan Fatih Portakal, gazeteci Semra Topçu’nun Youtube kanalına misafir oldu. 

“BEN SAÇMA SAPAN TARTIŞMA PROGRAMLARINA GİRMEM”

FOX TV’den ayrıldıktan daha sonra yaşamına İzmir’de sürekli Portakal, “Televizyonlara, ağız dalaşı programlarına katılmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna “bir kere ben abuk subuk sapan ağız dalaşı programlarına girmem. Benden daha bilgili halk çıksın, ben onlardan bir şeyler öğreneyim. Misafir ağırlamayı seviyorum, fakat tartışma programına çıkıp kendimi komik duruma devirmek istemiyorum” yanıtını verdi.

Kendisinin yerine geçen Selçuk Tepeli’yi yalnızca bir defa izlediğini söyleyen Portakal, Tepeli’yi başarılı bulduğunu da dile getirdi. 

“ANCAK KENDİ ŞARTLARIMLA BİR KURUMA GİDERİM”

Keza televizyon yayıncılığını eleştiren keza de sosyal medyanın rahatlığına değinen Portakal, bununla beraber ileride bir kurumda çalışıp çalışmayacağına dair akıllarda oluşacak soruyu da cevaplandırdı. 

“Siz acilen bana bir kurumda çalışıp çalışmayacağımı sorabilirsiniz. Ben kendi şartlarımla giderim. Eğer böyle bir şirket varsa, kendi şartlarımı koyarım, kabul ederse çıkarım” dedi.

Ana haber bülteni yeniden sunmayacağını bildiren Portakal, “Belli Başlı haber dönemini bitirdim fakat ortak sorgulamaya dair bir sohbet programı olabilir, fakat benim şartlarımla” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık