Reklam
DOLAR: 8.60 TL
EURO: 10.1 TL

Gelin arabası seyir halindeyken ateş aldı

3 hafta önce
9 kez görüntülendi

Gelin arabası seyir halindeyken ateş aldı

İstinye Katar Caddesi’nde saat 13.30 sıralarında meydana gelen olayda, konvoyla nikaha dışarı giden Ali Görücü’nün kullandığı 34 JY 6363 plakalı lüks gelin arabasının motor kısmı demin belirlenemeyen bir nedenle alev aldı. Otomobilin ön kadar ve altından gelen dumanı birincil anda ayrım edemeyen Görücü, konvoydakilerin haber vermesi üstüne aracı yol kenara çekti. Gelin arabasının önünden çıkan dumanı gören gelin ile damat can havliyle kendilerini dışarı attı.

Şoför Ali Görücü, otomobilde yer alan yangın söndürme tüpüyle alevlere müdahale etmeye çalıştı. Bu sırada yoldan geçen diğer sürücüler de yangın tüpleriyle yardıma koştu. Kısa süre sonra olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin de müdahalesiyle yangın tamamen söndürüldü.

Gelin ile damadın konvoydaki bir başka otomobille nikaha gittiğini bildiren Ali Görücü, “Düğüne gidiyorduk. Yandı işte; fakat cenazemize de gelebilirdiniz. Yandı yapacak bir şey yok. Konvoy halindeydik. Ben haberdar bile değildim. Kornaya bastılar, ‘ne oluyor’ dedim. ‘Arabanın altı yanıyor’ dediler. Gelin ile güvey içindeydi. Kaçtılar. Ellerim yandı” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık