Reklam
DOLAR: 8.53 TL
EURO: 10.0 TL

GTA 6 beklediğimizden fazla daha öbür olacak

3 hafta önce
10 kez görüntülendi

GTA 6 beklediğimizden fazla daha öbür olacak

Gelen sızıntılara bakıldığında üç manâlı detayın öne çıktığı görülüyor. Bunlardan ilki oyunun reel bir şehir içerisinde geçeceği yönünde.

Vice City şu anda nasılsa oyun içerisinde de tıpkı o şekilde görünecek. Hatta bununla ilgili suni zeka teknolojisinin kullanılması bile düşünülüyor. Çevrimiçi yapıda 1980 ve 1990 yıllarındaki Vice City gösterilemeyecek.

Gelen diğer iddialara tarafından bu oyunda bir tane kadın oyuncu olacak. Bugüne dek daima erkek oyunculara yer verildi. Oysa yeni oyunda bir bayan oyuncunun olması bekleniyor. Bir Hacker olan bu bayan kişilik özellikle zihinsel bakımdan son derece güçlü olacak.

Rockstar Games bu oyunda oldukça realist bir tablo çizmeye çalışıyor. Reel hayatta elde edilemeyecek deneyimleri oyun içerisinde sunmayı hedefleyen şirket, hemen hemen sanal gerçeklik ortamı yaratacak. Bu kadar olumlu özelliklerden bahsettikten sonradan kötü bir haberimiz var. Oyunun çıkış tarihi beklenenden daha geç olacak.

Ortaya meydana çıkan sızıntılara göre bu oyun 2025 yılına dek büyük bir ihtimalle gelmeyecek. GTA 6 oyunu yüzünden Rockstar Games çalışanlarını artı yormak istemiyor.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık