Reklam
DOLAR: 8.60 TL
EURO: 10.1 TL

Hande Ünal kimdir, kaç yaşında, nereli? İsmail Ege Yanılmaz’ın eşi Hande Ünal ile ilgili bilgiler..

2 hafta önce
11 kez görüntülendi

Hande Ünal kimdir, kaç yaşında, nereli? İsmail Ege Yanılmaz’ın eşi Hande Ünal ile ilgili bilgiler..

Geçtiğimiz yıl nişanlanan İsmail Ege Şaşmaz ile Hande Ünal dünya evine girdi. Sosyal medyanın gündeminde bulunan isimlerden olan Hande Ünal’ın hayatıyla ilgili teferruat nikah sonrasında merak konusu oldu. İşte izdivaç öncesi davet pozlarını sosyal ağ hesabından paylaşan Hande Ünal ile ilgili bilgiler..

HANDE ÜNAL KİMDİR?

Hande Ünal, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar ile dikkat çekiyor. Hande Ünal, 30 yaşındadır. İsmail Ege Şaşmaz’dan ise 3 yaş büyüktür. öte yandan Ünal, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar ile uyarı çekiyor. Instagram’da 155 bin takipçisi olan Ünal, kendisini Influencer olarak tanımlıyor ve hatırı sayılır sosyal medya hesabından paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Hande Ünal, geçtiğimiz sonbahar aylarında oyuncu İsmail Ege Muhakkak ile nişanlanmıştı. Önceki gün ise meşhur oyuncunun memleketi Manisa’da evlendiler.

60e6a1bf70380e2130ccc132

İSMAİL EGE ŞAŞMAZ KİMDİR?

İsmail Ege Yanılmaz, 25 Kasım 1993 tarihinde Manisa’da dünyaya gelmiştir. İlk Oyunculuk Deneyimini Manisa Belediyesi Liseler Arası Tiyatro Yarışmasında Sınıfta Acil Servis İsimli Oyunla Başlamıştır. Polinas Anadolu ve Endüstri Iş Lisesi mezunudur. Kariyerine Güneşi Beklerken isimli dönemin popüler dizisi ile adım atmıştır. diziden daha sonra ara dönemde bazı markaların reklam filmlerinde yer alan oyuncu sonra Serçe Sarayı isimli proje ile kamera karşısına geçmiştir.

60e6a1c770380e2130ccc134

Aktif oyunculuk yaşamına Ayçiçeği dizisi ile devamlı bu dizide Rüzgar isimli bir karaktere yaşam vermiştir. Fox’da yayınlanan Aşk Yalanı Sever ve TRT ekranlarında yayınlanan Mehmetçik Kutül Amare dizisinde ekran karşısına meydana çıkan İsmail Ege Yanılmaz, son olarak yine Fox TV’de ekranlarda bulunan Sen Çal Kapımı isimli dizi ile kamera karşısına geçti.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık