Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

Huawei Türkiye Genel Müdürü Jing Li: Mühendislerimiz en manâlı değerlerimiz

1 ay önce
11 kez görüntülendi

Huawei Türkiye Genel Müdürü Jing Li: Mühendislerimiz en manâlı değerlerimiz

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Huawei Enterprise Türkiye, Mühendisler Günü’nü meslek ortaklarıyla birlikte kutladı. Huawei Enterprise Türkiye Mühendisler Günü etkinliği, İstanbul ve Ankara olmak üzere iki farklı lokasyonda gerçekleştirildi.

Huawei 6G için tarih verdiHuawei 6G için tarih verdi

Huawei’nin işletim sistemi HarmonyOS'a tasarım dünyasının Oscar’ı Huawei’nin işletim sistemi HarmonyOS’a tasarım dünyasının Oscar’ı

Huawei Türkiye Genel Müdürü Jing Li’nin ev sahipliğini yaptığı etkinlikte, Huawei Enterprise Türkiye Servis Müdürü Halil Levent Aktaş, Huawei Enterprise Türkiye Servis Çözümü ve Satmak Müdürü Erdem Namal, Huawei Enterprise Türkiye Teknik Takım Müdürü İsmail Demiral, Infotürk Teknoloji Üst Yöneticisi (CTO) Ahmet Öztuna, Cliguru Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Yasin Altuntop ve Huawei Enterprise Türkiye Servis Direktörü Bizhiqiang katılımcılarla buluştu.

MÜHENDİSLERİMİZ EN ÖNEMLİ DEĞERLERİMİZ

Açıklamada görüşlerine yer bahşedilen Huawei Türkiye Genel Müdürü Jing Li, Huawei’in dünyanın en büyük 500 şirketi arasında ilk 50 işyeri içinde yer almasında, on binlerce mühendisin mucizevi katkıları olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

“Huawei, tamamen benzer, akıllı bir dünya için dijital teknolojileri her kişiye, eve ve kuruluşa getirmeye kendini adamıştır. Daha benzer ve akıllı bir dünya için çalışmalarımıza sürat kesmeden devam ediyoruz. Huawei, kurumsal meslek çözümlerinde; ‘Platform + AI + ekosistem’ stratejisine bağlı şekilde çalışıyor. Birlikte çalıştığımız on binlerce mühendisin, attığımız her başarılı adımda mucizevi bir katkısı var. Mühendislerimiz teknolojiyi hakiki yaşamla buluştururken, büyük bir fedâkarca çalışıyor ve felaket durumlarında bile 7/24 hizmet sunmaya devam ediyor. Ben de bir servis mühendisi olarak, mesleğimle kibir duyuyorum ve belirtmek isterim oysa mühendisler en manâlı değerlerimiz arasındadır.”

Jing Li, 2021’in Türkiye’deki faaliyetlerimizin 19. yılı olduğunu hatırlatarak, “Huawei Türkiye, bugün 130’dan fazla sertifikalı servis meslek ortağına ve yaklaşık 1.000 üstteki düzey mühendisten oluşan bir ekibe sahip. Türkiye’de yetkin bilişim uzmanı geliştirmek için her sene 20’den pozitif teknik eğitim ve 1.000’den artı mesleki sertifika veriyoruz ve 10’dan artı teknik üniversite ile iş birliği yapıyoruz. Türkiye’nin en iyi bilişim uzmanlarının yetişmesine katkıda bulunmaya devam edeceğiz. Ekosistemimizle birlikte büyüyeceğimize inanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

KALİTE VE SÜREKLİLİKTEN IMTIYAZ VERMİYORUZ

Huawei Enterprise Türkiye Servis Müdürü Halil Levent Aktaş da kurumların dijitalleşmesine ve meslek yapış şekillerini dönüştürmelerine katkı maddesi sağlamaya devam ettiklerini aktararak, “Huawei Türkiye olarak ülkemizin dijitalleşmesine katkı sağlarken, verdiğimiz hizmetin kalitesinden ve sürekliliğinden asla imtiyaz vermiyoruz. Türkiye genelindeki enerjik servis ağımız ve 7/24 yerel desteğimiz ile müşterilerimizin ve meslek ortaklarımızın işlerinin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini temin etmek en manâlı önceliğimizdir. Devirli olarak düzenlediğimiz eğitimler ve sertifika programları ile yetiştirdiğimiz bilirkişi mühendislerimizin özverisi en büyük gücümüzdür. Bu özel günde bütün mühendislerimize tek tek teşekkür ediyor, daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

İş ortaklarının, bilgi ve deneyimlerini de paylaştıkları Huawei Enterprise Türkiye Mühendisler Günü, düzenlenen ödüllü yarışma ve başarılı mühendislere sertifikalarının takdim edilmesiyle sona erdi.

KAYNAK: AA
Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık