Reklam
DOLAR: 8.53 TL
EURO: 10.0 TL

Instagram hesabı niçin askıya alınır? Askıya alınan Instagram hesabı ne süre açılır?

1 ay önce
16 kez görüntülendi

Instagram hesabı niçin askıya alınır? Askıya alınan Instagram hesabı ne süre açılır?

Instagram kullanıcılarının dönem dönem karşısında karşıya kaldığı sorunlardan biri de hesabın askıya alınması olabiliyor. Fazlaca gelen şikayetler ya da hesabın herzamanki dışı hareketleri askıya alınmasına neden olabiliyor. İşte bu durumla karşılaşanların bilmeleri gereken bazı teferruat…

INSTAGRAM HESAP DONDURMA LİNKİ

INSTAGRAM HESABI NIÇIN ASKIYA ALINIR, NE ZAMAN AÇILIR?

Instagram hesabının askıya alınmasının ansızın pozitif nedeni olabilir. Bunlardan ilki saldırgan olarak anlamlandırılan hareketlerdir. Yani benzer gün yüzlerce hesap takip etmeniz veya binlerce bot hesabın sizi peşine düşüp takip etmesi ya da benzer gün içerisinde yüzlerce açıklama yapmanız Instagram tarafından herzamanki dışı algılanacaktır.

Hesabın askıya alınmasının bir diğer nedeni ise yapılan spamlar olabilir. Örnek olarak bir kişi ya da sayfaya her zaman yorum yazarak dm yoluyla ya da sayfa yoluyla mesaj iletilirse bu da spam olarak algılanabilir.

Hesabın askıya alınmasında diğer bir etken de güvenlik nedenidir. Örnek olarak hesabınıza başkası antre yaptığında ya da şimdiye dek hiç girmediğiniz bir teknolojik makine ile hesaba giriş yaparsanız sizden bir takım onaylar isteyecektir bu onayları veremediğiniz takdirde hesabınız güvenlik nedeniyle askıya alınabilir.

Instagram Hesap Silme Linki

Son olarak telif nedeniyle de Instagram hesabınız askıya alınabilir. Kopya içerik kullanırsanız ve bu birey size şikayet ederse telif nedeniyle hesabınız askıya alınabilir.

Tüm bu belirtilenden biri düzeldiğinde Instagram hesabı askıdan çıkar. Oysa ilk önce bu sorunlardan birini tespit edip düzeltmeniz gerekir.

Her türlü takviye için “help.instagram.com” adresinden veri edinilebilir.

YARDIM ADRESİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Reklam

Instagram hesabı niçin askıya alınır? Askıya alınan Instagram hesabı ne süre açılır? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık