Reklam
DOLAR: 8.52 TL
EURO: 10.1 TL

Instagram hesabım kapatıldı, nasıl geri alabilirim?

3 hafta önce
15 kez görüntülendi

Instagram hesabım kapatıldı, nasıl geri alabilirim?

Kalabalık kurallarını ihlal eden kullanıcıların hesapları telif, kopya içerik, taciz ve hastalık, çıplaklık ve tehdit dili gibi nedenlerle dönem dönem kapatılabiliyor. veya hesaba birdenbire fazla defa yanlış girince hesap askıya alınabiliyor. Yine aynı şekilde hesaba öbür bir cihazdan giriş yapıldığında tasdik verilmezse Instagram hesabı gözetmek adına askıya alabiliyor. Peki, böyle durumlarda ne yapmak gerekiyor?

INSTAGRAM HESABIM KAPATILDI, NASIL GERİ ALABİLİRİM?

Telif içerik veya kopya hesaplar sebebiyle Instagram hesabınız kapatıldıysa bu konuda Instagram telif sahibinin haklarını koruyor. böylece ilk olarak hesabınızın hangi sebepten kapatıldığını tespit edin ve ilgili yanlışlığı ortadan kaldırın.

Hesabınızın niçin kapatıldığına dair bir fikriniz yoksa Instagram’a analiz başvurusunda bulunabilirsiniz. İlgili formu doldurarak hesabının kapatılma nedenini öğrendikten sonradan açılması yönünde talepte bulunabilirsiniz. Formu gönderdikten daha sonra Instagram size hesabın kapatılma nedeniyle ilgili bilgiler verebileceği gibi açılıp açılmayacağı yönünde açıklamasını da yapabilir.

Formda nüfus cüzdanınızda yazan adınız soyadınız, e posta adresiniz, ınstagram kullanıcı adınız ve cep telefonu numaranız gibi bilgiler sizden talep edilecek.

İTİRAZ FORMU YÜKLENMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Instagram Hesap Silme Linki

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık