Reklam
DOLAR: 8.52 TL
EURO: 10.1 TL

Instagram videoları tam ekran izlemeye zorlayacak

1 hafta önce
7 kez görüntülendi

Instagram videoları tam ekran izlemeye zorlayacak

Aksine mühendislik yöntemi ile ortaya çıkarılan bir takım detaylara tarafından Instagram platformu videolarda tam ekran izleme zorunluluğu getiriyor. Böylece minik ama etkili bir değiştirme ortaya çıkacak. Bu alanda yaptığı paylaşımlarla aşina Aledsandro Paluzzi, birçok kişiyi üzecek haberi verdi.

Yapılan paylaşıma bakıldığında belli başlı sayfada gezinirken video içeriğine tıklandığını ve hemencecik arkasından bunun bütün ekranı kapladığı ortaya çıkıyor. Bir Takım kullanıcılar tarafından bu nitelik fazla sevilecek. Instagram üzerinden video izleyen bir takım kişiler bu videoların bütün ekranı kaplamasından memnun olabilir.

Bu platform üzerinden video izlerken bütün ekran tuşu aramanıza lüzum kalmayacak. Bu Nedenle çok daha sıcacık bir uygulamanın ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Ama aralıksız video izleyen biri değilseniz karşınıza çıkacak olan tam ekranlı videolar o kadar hoşunuza gitmeyecektir.

Paylaşılan bilgilere bakıldığında henüz bu değişikliğin net olmadığı görülüyor. Oysa Instagram çoğunlukla yeni özellikler sunmadan önce bunu kod satırlarında paylaşıyor.

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık