Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

iPhone 13 ve AirPods 3 hakkında yeni bilgiler

6 gün önce
5 kez görüntülendi

iPhone 13 ve AirPods 3 hakkında yeni bilgiler

Apple’ın yarın tanıtacağı iPhone 13 serisi ve AirPods 3 için teknoloji dünyasında nefesler tutuldu. Bir yıldır beklenen yeni Apple ürünleri her sene olduğu gibi sızıntılarla gündemden düşmedi. Lansmana bir gün kala güvenilir Apple analisti Ming-Chi Kuo bir takım açıklamalarda bulundu.

Ming-Chi Kuo, Apple’ın salı günü gerçekleşecek güz etkinliğinden neler beklememiz gerektiğini açıkladı. Kuo’nun öngörüleri pek yeni olmasa da daha önce üretilmiş tahminleri detaylandırarak güçlendirdi.

iPhone 13 fiyatları ve gerçekler!iPhone 13 fiyatları ve gerçekler!

IPHONE 13 PRO VERSİYONLARDA 1 TB DESTEĞİ

Ming-Chi Kuo, Apple’ın sonbahar etkinliğinde tüketiciye sunacağı iPhone 13 ailesinin iPhone 12 ailesiyle aynı üyeleri taşıyacağını açıkladı. Yani küçükten büyüğe iPhone 13 Ufak, iPhone 13, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max şeklinde sıralanan 4 adet versiyon göreceğiz. İddialara tarafından Pro ve Pro Max modellerinin dahili düşünce seçenekleri 128 GB’dan başlayacak ve 1 TB’a dek çıkacak. 1 TB seçeneği, Ufak modelde ve standart modelde olmayacak.

AIRPODS 3 İÇİN FİYAT TAHMİNİ

AirPods’a gelecek olursak cihazın 3. nesli, önceki nesillerin yerini almayacak. Kuo’ya tarafından olacak en muhtemel şey, AirPods 3’ün şu anki modellerden daha pahalı olması ve eski modellerin fiyatının aynı kalacağını ön görüyor.

KAYNAK: HABER7
Abone Ol

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık