Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

Loki, yeni bir sezonuyla kaldığı yerden devam edecek

6 gün önce
6 kez görüntülendi

Loki, yeni bir sezonuyla kaldığı yerden devam edecek

Altıncı bölümün bitiş jeneriğinin ortasında, Loki’nin dava dosyasında “Loki 2. sezonda geri dönecek” yazan bir damga görülüyor.

Loki’nin devam etmesi için verilen karar baskı olmasa lüzum. Zira Loki, Disney+’ın Haziran ayında en fazla izlenen prömiyerine ev sahipliği yaptı. Bu başarısının gerisinde dizi acilen, ikinci sezon yenilemesi bölge ilk Disney+ Marvel şovu oldu. giderken, WandaVision ve The Falcon and Winter Soldier’ın kaderi, hemen şimdi belli değil. Loki, yakında çıkacak olan Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminde keşfedilecek çoklu evrenler de dahil elde etmek üzere Marvel Sinematik Evreninin birçok detayı hakkında veri sahibi olmamıza yardımcı oldu.

genelde Marvel hayranı elde etmek için iyi bir zamanda yaşıyoruz. Evvelden Marvel filmlerinin vizyona girmesi için senelerde beklememiz gerekirdi ve deneyimimiz bir kaç saatlik bir filmle sınırlı kalırdı. Acilen ise Disney+ doğru sevdiğimiz Marvel evreni hakkında dizilee sahibiz. Geçen hafta, Black Widow’un Disney+ Premier Access’te ve sinemalarda gösterime girmesiyle Marvel filmleri için iki takvim bir durgunluk dönemi sona erdi. Aksiyon filmi, yayınlama hizmetinde 60 milyon dolar ve dünya çapında 215 milyon dolar kazandırdı.

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık