Reklam
DOLAR: 8.60 TL
EURO: 10.1 TL

LOTR Gollum için ilgiyle beklenen tarih açıklandı

2 hafta önce
10 kez görüntülendi

LOTR Gollum için ilgiyle beklenen tarih açıklandı

Gollum için geliştirilen oyunda da doğal olarak yüzüğün peşine düşeceğiz. Gollum’un baskı yüzüğünü kaybedip tekrardan bulduğu bir hikayeye odaklanacak olan yapımda Türkçe dil desteği de bulunacak.

çoğunlukla mahremiyet ve aksiyon temalarının ön planda tutulacağı yapımda, Gollum’un sahip olduğu kişiliğe tarafından kararlar vermemiz gerekecek. Film serilerinden de bildiğimiz üzere Gollum dağılmış bir kişiliğe sahip. Bir tarafta diğer insanları da düşünen iyi bir Gollum varken, öteki tarafta ise yalnızca kendisini ve kuvvet yüzüğünü düşünen fena bir Gollum var.

Dolayısıyla oyunun gidişatına kadar ara sıra iki seçenek arasında kalarak karar vermemiz gerekebilecek. Verdiğimiz bu kararlar da oyunun gidişatını etkileyecek.

Elbette Gollum bir RPG oyunu yok. Hikaye bütünsel olarak tek bir sona sahip olacaktır. Bu sonuca nasıl ulaşacağınız ise tamamen size kalmış diyebiliriz.

Peki Gollum’un solo oyunu ne zaman çıkacak? Yapımcı stüdyonun yetkili isimlerinden biri olan Herald Riegler oyunun büyük ölçüde tamamlandığını belirtti. Oyunun en geç 2022 yılının Güz aylarında raflardaki yerini alması bekleniyor.

Yani çıkışına az önce bir seneden fazla var diyebiliriz.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık