Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

Marvel hayranları gözlerini Eternals’a çevirmiş durumda

1 hafta önce
4 kez görüntülendi

Marvel hayranları gözlerini Eternals’a çevirmiş durumda

Angelina Jolie Eternals filmi ile ilk çıkışını Thena olarak yapacak. Son zamanlarda Jolie, verdiği bir röportajda filme niçin katılmak istediğini açıkladı. Jolie, “Bu filmi gerçekleştirmek istememin hakiki nedeni bu dek çeşitliliğe sahip bir ailenin parçası olmak.

Rolün büyüklüğü benim için hiç önemli değildi” açıklamalarında bulundu. Hollywood’da bulunduğu filmler ve bir dönem Brad Pitt işe yaşadığı ilişki ile belli Angelina Jolie için Marvel yeni bir alan diyebiliriz.

Jolie’ye ilave olarak, Eternals’da  Ikaris rolünde Richard Madden, Kingo rolünde Kumail Nanjiani, Sprite rolünde Lia McHugh, Phastos rolünde Brian Tyree Henry, Makkari rolünde Lauren Ridloff, Druig rolünde Barry Keoghan, Gilgamesh rolünde Don Lee karşımıza çıkacak.

Game of Thrones’dan isimlerin de filmde yer alması beklentiyi ayrıntılarıyla yükseltiyor. Filmde, binlerce yıldır Dünya’da el altından yaşamış insanüstü güçlere sahip baki varlıklardan oluşan bir insanlar, kötü Deviant’larla savaşmak için her tarafta bir araya gelecek.  

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık