Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

Mersin’de optikçiden aşı kampanyası! Aşı olana gözlüğe indirim yapıyor

5 gün önce
3 kez görüntülendi

Mersin’de optikçiden aşı kampanyası! Aşı olana gözlüğe indirim yapıyor

Mersin’in merkez Yenişehir ilçesi Güvenevler Mahallesi’nde optikçi dükkanı bulunan Mehmet Furkan Avcı, misal bir davranışa imza attı. Bütün dünyayı 2 yıldır etkisi altına alan ve halen etkisini sürdüren korona virüs salgınına karşın başlayan aşılama çalışmalarına destek olmak amacıyla kampanya başlattı. 1 doz aşı olana yüzde 10, 2 doz olana yüzde 20, 3 doz olana yüzde 30, 4 doz olana yüzde 35’lik indirim uygulayan Avcı, herkesi aşı olmaya çağırdı..

Gaziantep'te bir lokantanın ilginç kampanyası: Aşı kartınla gel ücretsiz kebap ye!Gaziantep’te bir lokantanın acayip kampanyası: Aşı kartınla gel ücretsiz kebap ye!

4 YILDIR BU MESLEĞİ YAPIYOR

Başlattığı kampanyayla ilgili konuşan Avcı, 4 yıldır bu mesleği yaptığını söyledi. Gözle ilgili her şey sattığını gösteren Avcı, “Optik ve güneş gözlükleri, lensler yani gözle ilgili her şey elimizde mevcut. Natürel 2 yıldır tüm dünyayı etkileyen ve halen etkisini sürdüren bir salgın var, korona virüs. Bizde bu salgından kurtulmanın en önemli ayağı olan aşıya teşvik için bir kampanya açtırmak istedik. Bugün itibarıyla aşı olana ekstra indirim yapıyoruz. 1 doz olana yüzde 10, 2 doz olan yüzde 20, 3 doz olana yüzde 30, 4 doz olana yüzde 35’lik bir ekstre indirim sağlıyoruz. Ayrıca kendi hem de toplum sağlığımız için aşının öneminin bilincindeyiz. O yüzden de böyle birşey gerçekleştirmek istedik” dedi. 

AŞI ÇALIŞMASI BİTENE DEĞIN KAMPANYA DEVAM EDECEK

Kampanyanın bugün başladığını kaydeden Avcı, “Aşılama çalışması bitene kadar kampanyamız devam edecek. Kampanyaya gelen herkes önce şaşıyor sonradan ise mutlu oluyor. Çünkü pandemi doğrusu insanları ayrıca fiziki ayrıca de manevi olarak çok etkiledi. Böyle bir şey görünce de hoşlarına gidiyor. Böylece aşının keza sağlıkları için ayrıca de ekonomileri için yardımsever olduğunu görüyorlar. Bu şekilde aşı olmayan insanlarda özendirme olur inşallah. Biz herkesi aşı olmaya ziyafet ediyoruz” biçiminde konuştu. 

HERKESİ AŞI OLMAYA EĞLENCE EDİYORUM

Herif Açlık Tekin ise fazla duyarlı bir kampanya olduğunu belirterek, “İlk duyunca çok şaşırdım. Ayrıca kendi keza de toplum sağlığımız açısından fazla aklıselim ve güzel bir kampanya olmuş. Herkesi aşı olmaya misafir etme ediyorum” diye konuştu. Herif Ökkeş Hoş de kampanyayı bulduğunu vurgulayarak, “Aşı olduğuma bir kere daha sevindim. İlk duyduğumda fazla şaşırdım. Arkadaşlarda sağolsunlar teşvik primi gibi bir kampanya düzenlemişler. Benim fazla hoşuma gitti. 2 doz aşı olduğum için yüzde 20 indirimden faydalandım. Arkadaşlarımı, tanıdıklarımı zaten aşı olmaya ziyafet ediyordum lakin şimdi daha pozitif edeceğim” ifadelerini kullandı.

KAYNAK: İHA
Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık