Reklam
DOLAR: 8.53 TL
EURO: 10.0 TL

Nintendo Steam Deck’deri korkmuyor

3 gün önce
5 kez görüntülendi

Nintendo Steam Deck’deri korkmuyor

Nintendo rakipsiz olduğu için günümüzün fazla  kalmış sisteme sahip bir cihaz için 300 dolar ve üzeri fiyatlar istek edebiliyor.
Fakat Valve’in yeni tanıttığı Steam Deck sonrası tüm olasılıklar değiştirilmiş durumda. Valve’in tanıttığı Steam Deck üstün sistemi ile Steam’de yer alan bütün oyunları oynatabilecek bir konsol. Dolayısıyla Switch’cilt çok daha güçlü. Bu da akla Steam Deck’in Switch’in yerini alıp alamayacağını getiriyor.

Nintendo yetkililerine kadar Switch iyice bambaşka bir kesime hitap ediyor. Dolayısıyla Steam Deck’i satın alan kişiler, Nintendo oyunları için yine Switch’i edinmek zorundalar. Bu yüzden Nintendo, Switch satışlarının yeni konsol duyurularından fazla artı etkilenmeyeceğini düşünüyorlar.

Açıkçası Steam Deck Japonya’da olmasa bile Avrupa ve Amerika’da Switch’e ciddi bir muhalif olabilir. Nintendo bunu kabullenmek istemese de Steam Deck pek ya da böyle Switch satışlarını etkileyecektir. Belki bu sayede Nintendo da Switch tarafında teknik ekipman bazlı bir güncellemeye gidebilir. Çünkü Switch şiddet açısından günümüzün fazla arkasından kalmış durumda.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık