Reklam
DOLAR: 9.22 TL
EURO: 10.7 TL

OnePlus 9 RT bütün hatlarıyla tanıtıldı

2 gün önce
3 kez görüntülendi

OnePlus 9 RT bütün hatlarıyla tanıtıldı

Nitekim geçtiğimiz gün OnePlus yeni üst segment cihazı 9 RT’Yi resmen tanıttı. OnePlus 9 RT benzer sızdırılan bilgilerde olduğu gibi üstteki seviye özellikler ve yerinde bir fiyat etiketiyle karşımıza çıktı.

Qualcomm kadar geliştirilen Snapdragon 888 yonga setinden şiddet alan yeni OPnePlus modelinde 12GB RAM bulunuyor. Bağlı ki dileyenler için 8GB RAM’e sahip daha düşük bir versiyon da mevcut. Dahili depolama tarafında da tekrar 128GB ve 256GB almak üzere iki ayrı opsiyona sahibiz.

120Hz tazeleme hızına sahip bir ekranla gelen telefonda AMOLED panel tercih edilmiş. Telefonun arka yüzünde ise dikdörtgen şeklinde konumlandırılmış 3’lü esas kamera modülü bulunuyor. Burada 50 MP’lik belli başlı kamera uyarı çekiyor.

4500 mAh’lık ortalamanın üzerinde bir pil ile gelen OnePlus 9 RT’de 65W seri yük desteği de mevcut. Bu sayede telefonu çok kısa bir zaman içerisinde sıkıntı edebiliyorsunuz. 19 Ekim’de satışına başlanacak olan telefon başlangıçta Çin’de satışa sunulacak. Telefonun daha ardından Avrupa pazarında da boy göstermesi bekleniyor.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık