Reklam
DOLAR: 8.65 TL
EURO: 10.3 TL

OnePlus Nord CE 5G sızdırıldı

1 hafta önce
8 kez görüntülendi

OnePlus Nord CE 5G sızdırıldı

Hindistan’daki OnePlus Nord CE 5G fiyatı, devlete ait web sitesinde yanlışlıkla sızdırıldı. Bir rapora tarafından, telefonun fiyatı ve geri ödeme teklifi ortaya çıktı. Ek olarak, telefonun arkasına birincil net bakışı veren çevrimiçi bir bakış ortaya çıktı. OnePlusNord CE 5G’nin Hindistan’da lansman tarihi 10 Haziran ve şirket, ince tasarım, kulaklık girişi ve 64MP üçlü kamera gibi esas özellikleri tanıtıyor. Hindistan’da sızdırılan OnePlus Nord CE 5G fiyatına çarçabuk bir göz atalım.

Nord Core Edition’ın orijinal Nord’un azıcık küçültülmüş bir versiyonu olmasını bekliyoruz ve bu yüzden üçlü kameralı bir telefon göreceğiz. Telefon, daha iyi portre fotoğrafları için esas kamerayı, ultra geniş açısal kamerayı ve derinlik sensörünü korurken, makro dedektör de olasılıkla olacak.

Derhal, OnePlus Hindistan web sitesinde HDFC Bank’tan bir evrak, kullanıcıların “OnePlus Nord N1” akıllı telefonu satın almaları halinde 23.000 INR fiyatından 1.000 INR indirim almaya yargı kazanacağını ortaya koydu. Evrak o zamandan beri güncellendi. Kazara sızdırılan bilgilerin de reel olduğu ortaya çıktı. OnePlus Nord hemen Hindistan’da birazcık daha fiyatı yüksek olduğu için fiyatın 22,999 INR olacağı düşünülüyor. Perşembe günkü lansmana değin geçen üç gün boyunca daha da acayip ayrıntılar ortaya çıkacak.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık