Reklam
DOLAR: 8.53 TL
EURO: 10.0 TL

OnePlus Nord N200 5G spekülasyonları başladı

1 ay önce
13 kez görüntülendi

OnePlus Nord N200 5G spekülasyonları başladı

Hindistan’da OnePlus Nord CE 5G’nin son lansmanının ardından , ABD telekomünikasyon düzenleyicisinde saptama edilen bir liste – FCC’nin web sitesi ABD ve Kanada’da iki OnePlus akıllı telefonunun yakında piyasaya çıkacağına muhabere ediyor. Ayrıca liste, akıllı telefon şirketinin iki yeni model çıkarabileceğini gösteriyor.

OnePlus cihazı resmen onaylamış olsa da lansman tarihi açısından resmen hiçbir şey açıklanmadı. Fakat, FCC web sitesinde saptama edilen iki cihazın DE2117 ve DE2118 model numaraları vardı. Bir Takım endüstri uzmanları, FCC listelemesinde açıklanan teferruatlar bu yöne dikkat çekici ettiğinden, iki cihazın her ikisinin de Nord N200’ün varyantları olduğunu tahmin ediyor. Yaklaşan lansman tarihi, Bluetooth SIG sertifika web sitesinde cihazların benzer bir listesiyle daha da vurgulanıyor.

Kaynaklar, iki OnePlus akıllı telefonun farklı ülkeler için Oneplus Nord N200 ‘ün varyantları olabileceğini söylüyor. Her iki model de 5G dahil benzer temas desteğine sahip. OnePlus Nord 200 5G, Nord N10 5G gibi bir takım OnePlus öncüllerinin özelliklerinin bir karışımını sunabilir. Snapdragon 480 yonga seti ve 18W hızlı sorumluluk desteği ile 5.000 mAh batarya ile gelebilir.

ABD ve Kanada’da muhtemel bir 15 Haziran lansmanına yaklaştıkça, N200 5G’nin özellikleri ve fiyatı hakkında daha artı detaylar görmeyi bekliyoruz, ancak kaynaklar fiyatı 250 $ aralığında gösteriyor. bu nedenle, önümüzdeki günler muhtemelen Nord N200 5G’yi çevreleyen hype’ı haklı çıkaracak.

Reklam

OnePlus Nord N200 5G spekülasyonları başladı Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık