Reklam
DOLAR: 9.22 TL
EURO: 10.7 TL

Oppo kablosuz kulaklıklarıyla dikkat çekiyor

3 hafta önce
13 kez görüntülendi

Oppo kablosuz kulaklıklarıyla dikkat çekiyor

Dynaudio ile yaptığı iş birliğiyle Enco X çok iyi bir Hi-Fi deneyimi sunarken, Enco Air detaylı kulaklık deneme ve sertifikasyon sistemini başarıyla geçerek dünyaca meşhur Alman teknik deneme şirketi TÜV Rheinland’dan kablosuz kulaklıklar için ‘Yüksek Performans/Düşük Gecikme Sertifikası’ bölge dünyanın ilk kablosuz kulaklığı olarak öne çıkıyor. Enco Buds ise kristal netliğinde ses performansı sunarken, gelen aramalarda çevredeki gürültüyü azaltan Akıllı Çağrı Şamata Azaltma özelliğiyle farkını ortaya koyuyor.

‘Yüksek Performans/Düşük Gecikme Sertifikası’ bölge dünyanın birincil kablosuz kulaklığı: Enco Air

OPPO Enco Air’in mat bir dokuya sahip sıkıntı kutusu, lüks bir dokunma şehvetli verirken üstteki kapağı sözde transparan tasarımıyla dikkat çekiyor. 3,75 gramlık ultra hafifliğe sahip OPPO Enco Air, güya kulak içi bir tasarımla birlikte geliyor. Suya dayanıklı kulaklıklar keza su sıçramalarından etkilenmeyecek şekilde IPX4 sertifikasına sahip ve ideal bir günlük kullanım sunuyor. Seri yük olan şiddet kaynağına sahip OPPO Enco Air’ın yük kutusu ile yalnızca 10 dakikalık bir şarjla 8 saate dek ve bütün şarjla 24 saate değin dinleme süresi elde edebiliyorsunuz. Enco Air, detaylı kulaklık deneme ve sertifikasyon sistemini başarıyla geçerek dünyaca ünlü Alman teknik test şirketi TÜV Rheinland’dan kablosuz kulaklıklar için ‘Yüksek Performans/Düşük Geç Kalma Sertifikası’ bölge dünyanın birincil kablosuz kulaklığı olmasıyla da uyarı çekiyor. Enco Air’ın bu sertifikayı alan birincil mahsul olması, mucizevi performansını bağımsız olarak kanıtlıyor.

Oppo kablosuz kulaklık

Dynaudio ile birlikte yaratılan Hi-Fi kalitesi: Enco X

Mükemmel bir Hi-Fi deneyimi sunan Enco X, OPPO’nun Danimarka merkezli hoparlör üreticisi Dynaudio ile yaptığı iş birliğinin birincil ürünü olarak dikkat çekiyor. Çift çekirdekli bir Bluetooth şamata azaltma çipine sahip olan Enco X, hibrit aktif şamata önleme özelliğiyle birlikte geliyor. Kablosuz kulaklıkta dört öbür mod için ayarlama yapabiliyorsunuz. Örneğin, kalabalık bir toplu nakliye aracında gezi ederken sesin keyfini azami ölçüde çıkarabilmek için azami şamata önlemeyi seçim edebilirsiniz. Kafe ya da ofis ortamında gürültüyü yumuşatmak üzere şamata önleme modunu seçebilirsiniz. Kulaklığınızı çıkarmadan etrafınızda olup bitenlerin farkında edinmek istiyorsanız transparan modu seçim edebilirsiniz. Eğer isterseniz gürültü önleme özelliğini en ince ayrıntısına kadar devre dışı da bırakabilirsiniz. Üç mikrofonlu şamata teftiş algoritması ile donatılan OPPO Enco X, gelişmiş ayarlanabilir bir filtre ve esinti gürültüsü tespit mekanizması doğruca bütün gürültüleri ortadan kaldırıyor. Bu Nedenle gürültülü ve rüzgârlı ortamlarda bile sesiniz net bir şekilde duyuluyor. Enco X’in sıkıntı kutusuyla 25 saat müzik dinleyebilir ya da 15 saat telefon görüşmesi yapabilirsiniz. 

Suni zeka tabanlı gürültü azaltma teknolojisi: Enco Buds

Sesleri kristal netliğinde duyabilmenizi temin etmek için OPPO Enco Buds, çağrı sırasında kullanılabilen yapay akıl tabanlı şamata azaltma özelliğine sahip. Bu nitelik etraf sesleri ile insan sesleri aralarında ayrım yapabiliyor, gürültüyü etkili bir şekilde azaltırken dışarıdan gelen manâlı konuşmaların duyulmasına olanak tanıyor. Curcunalı bir yolculukta bile, konuştuğunuz birey yanınızdaymış gibi sohbetin tadını çıkarabilirsiniz. Toza ve suya sağlamlık açısından IP54 sertifikasına sahip olan OPPO Enco Buds, spor salonundayken, işe gidip gelirken kısacası yaşamınızın her derhal size eşlik ediyor. Zeki kulaklık bütün şarjla 6 saate dek ve şarj kutusuyla kullanıldığında 24 saate değin dinleme imkanı sunuyor. Sabahleyin evden çıkmaya hazırlanırken 15 dakika çok miktar edip işe gidene değin müziğin keyfini bir saat her tarafında çıkarabilirsiniz. 

Abone Ol

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık