Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

PUBG bedava olacak iddiası

1 ay önce
13 kez görüntülendi

PUBG bedava olacak iddiası

Oyuncu sayısı artarken benzer şekilde fiyat konusunda o kadar bir değiştirme yapılmadı. Birçok oyun şirketi bedava oyunlar dağıtırken PUBG ücretli olma özelliğini devam ettirdi. Ama gelen son iddialar bu oyunun iyice bedava olacağını gösteriyor.

Bazı oyunlar kullanıcılara ücretsiz bir şekilde sunulabiliyor. Fakat bunun için oyunun bir miktar popülerlik konusunda gerileme yaşaması gerekiyor. Bu Nedenle oyun şirketleri mevcut oyunlarını ücretsiz bir şekilde dağıtabiliyor.
PUBG için de yolun sonunda olduğumuzu söyleyebiliriz. Önümüzdeki ay gerçekleştirilecek ücretsiz PUBG etkinliği ile birlikte bu oyunun ücretsiz bir şekilde verilip verilmeyeceği kesinleşecek. İşin doğrusu bu oyunda kullanıcıların tepkisi fazla artı önemseniyor. Eğer ücretsiz oyun konusunda kullanıcılar olumlu tepki verirse projeyi başlatacaklar.

Milyonlarca oyuncu sayısına ulaşmayı başaran PUBG, düşük mobil ve PC sistemlerini destekliyor. Bu Nedenle birçok oyuncu için ücretsiz oynama imkanı ortaya çıkacak. PUBG ile ilgili ücretsiz dağıtılma kararı verilirse ilk duyuran platformlardan bir parça başına de biz olacağız, takipte kalmaya devam edin.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık