Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

Redmi Note 11 Pro saniyeler içerisinde sorumluluk olacak

2 gün önce
8 kez görüntülendi

Redmi Note 11 Pro saniyeler içerisinde sorumluluk olacak

Lakin Redmi modelleri genel itibariyle fiyat performans odaklı cihazlar olunca işin rengi değişiyor. Bilhassa son 1 yıl içerisinde meydana çıkan Redmi modelleri Türkiye de dahil öyle fazla ülkede yoğun alaka fark etti. O Kadar ancak Xiaomi bu sayede o kadar fazla ülkede pazar liderliğine yerleşti.

Bu başarıda olasılıkla Redmi Note serisine ayrı bir parantez açtırmak gerekiyor. Çünkü Redmi Note serisi Türkiye’de de önemli bir pazar payına sahip. Peki yeni Redmi Note modeli nasıl bir yapıda karşımıza çıkacak.
Önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen yeni Redmi modelinde tam 120W süratli şarj desteği sunulacağı bahis ediliyor. Bu çok önemli bir iddia. Çünkü mevcut şartlarda 120W süratli sorumluluk desteği sunan aygıt sayısı yok denecek dek az.

Eğer Redmi Note 11 Pro ciddi anlamda 120W hızlı yük desteği sunarsa, rakiplerinin önüne geçmeyi başaracaktır. Ayrıca orta segmentte 50W’ın üzerinde seri çok miktar o kadar artı karşımıza çıkmıyor. üstelik bu aygıt yerinde fiyattan satılırsa, yine Xiaomi’yi sırtlayıp taşıyacaktır. gerçi bekleyip göreceğiz.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık