Reklam
DOLAR: 8.53 TL
EURO: 10.0 TL

Telefondan Instagram kapatma nasıl yapılır?

3 hafta önce
10 kez görüntülendi

Telefondan Instagram kapatma nasıl yapılır?

Dünyanın en popüler uygulamalarından biri olan Instagram kullanıcı sayısı artarken; bir takım kullanıcılar da bu uygulamadan terketmek istiyorlar. Birbirinden öbür sebeplerden hesaplarını kapatmaya çalışan kullanıcılar, Instagram hesabımı nasıl kapatırım sorusuna yanıt arıyorlar. İşte Telefondan Instagram kapatma bilgileri..

Instagram Hesap Silme Linki

TELEFONDAN INSTAGRAM KAPATMA NASIL YAPILIR?

Telefondan herhangi bir tarayıcı ile Instagrama antre yapın. Ardından hesabımı sil sayfasına tıklayın. Bu noktada hesabınız aktifken silinebileceğini unutmamalısınız. Hesabı Instagram uygulamasından silmeniz olası değildir. Sayfada karşınıza çıkan hesabını neden siliyorsun menüsünden sizi en iyi anlatan seçeneği işaretledikten sonradan şifrenizi baştan girin. Menüden herhangi bir seçeneği seçmeden hesabı silemeyeceğinizi unutmayın. Altta meydana çıkan hesabımı daimi olarak sil seçeneğine tıkladıktan sonra hesabı silmiş olacaksınız.

Silmek istediğiniz hesap ayrı ise, hesabımı sil sayfasında, sağ üstteki köşede görülen kullanıcı namına tıklayıp derhal yanında yer alan simgeye dokunun. sonra çıkış yap seçeneğini tıklayarak silinecek hesaba girin ve yukarıda verdiğimiz adımları o hesapta uygulayın.

Bunun yanına Telefondan Instagram Hesap Silme Linki de kullanarak hesabı silmeyi hızlandırabilirsiniz. Emniyet gereği etkin olamayan hesapların silinemediğini vurgulamak isteriz. Eğer hesaba erişemiyorsanız, öncelikle hesabı açacak ayla getirmelisiniz.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık