Reklam
DOLAR: 8.53 TL
EURO: 10.0 TL

Tesadüfen Aşk 2. birim izle tek parça! Kazara Aşk son birim full izle!

3 hafta önce
11 kez görüntülendi

Tesadüfen Aşk 2. birim izle tek parça! Kazara Aşk son birim full izle!

Tesadüfen Aşk 2. birim izle bilgileri araştırılıyor. Tesadüfen Aşk her perşembe saat 20:00’de Star TV’de yayınlanıyor. Kazara Aşk’ın son bölümünde; Hafızası yerine gelen Civan, Şimal’le yüzleşmekten son anda vazgeçer. Çünkü Şimal’in söylediği sözlülük yalanı, onu, şirketin başına geçme hayallerine bir adım daha yaklaştırıyordur. böylece öncelikle Şimal olmak üzere herkese hafızasını kaybetmiş gibi davranmaya devam eder. Ancak Şimal’in bu yalanı neden söylediğini de merak ediyordur. Peki ama Tesadüfen Aşk son birim nasıl izlenir? İşte Tesadüfen Aşk 2. birim full tek parça izle bilgileri…

Rastlantı Sonucu Aşk 2. bölüm izle

Şimal, onun hafızasını kaybetmesinden faydalanan paragöz bir fırsatçı mıdır; yoksa sözlü olduklarını söylemesinin diğer bir sebebi mi vardır? Civan, Şimal’in niyetinin ne olduğunu çakmak için, onu kendince testlere tabi tutar. Şimal ise bir yandan söylediği yalan ortaya çıkmasın diye çabalarken diğer yanlamasına da Civan’ı kandırdığı için pişmanlık duyuyordur.

öte yandan Tahsin ile Dursun, gençlerin kendi arasında taktıkları sözü, usulüne yerinde bir şekilde gerçekleştirmeye karar verir. Neval ise buna şüphesiz karşıdır. Zaten Okan ve Vildan, aileye beklenmedik bir sürpriz yapmış, Neval, Vildan’ı oğlundan koparmayı başaramamıştır. Hiç değilse Civan’ın evleneceği kızla ilgili laf sahibi olmak istiyordur. Oysa Tahsin’in belli tavrı elini kolunu bağlar.

İsteme gecesi Nazlı ve Kenan ilk olarak edinmek üzere, başka sürpriz ziyaretçilerin de gelmesiyle olaylar bütün bir arapsaçına döner. Ve Şimal ile Civan’ın birbirlerine oynadıkları oyun farklı bir ışık halkası bürünür. Ama Civan bu durumu da lehine çevirmeyi başarır. En azından o böylece sanıyordur. Çünkü Tahsin ve Dursun, Şimal ve Civan için hiç tahmin edemeyecekleri bir sürpriz hazırlıyordur.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık