Reklam
DOLAR: 8.60 TL
EURO: 10.1 TL

The Conjuring 3 The Devil Made Me Do It vizyona giriyor 

2 hafta önce
18 kez görüntülendi

The Conjuring 3 The Devil Made Me Do It vizyona giriyor 

Dosyalarındaki en sansasyonel davalardan biri olan bu olgu, genç bir çocuğun ruhu için bahşedilen bir savaşla başlayıp onları daha önce gördükleri her şeyin ötesine taşırken, ABD tarihinde öncelikle bir suç oluşturan zanlısı, savunmasında, içine şeytan girmiş olduğu iddiasında bulunur.

Vera Farmiga ve Patrick Wilson, Michael Chaves’in (“The Curse of La Llorona”) yönetiminde Lorraine ve Ed Warren olarak başrollere geri dönüyorlar. Filmde, ayrıca, Ruairi O’Connor (Starz yapımı “The Spanish Princess”), Sarah Catherine Hook (Hulu yapımı “Monsterland”) ve Julian Hilliard (“Penny Dreadful: City of Angels” ve “The Haunting of Hill House”) rol alıyor.
 

“KORKU SEANSI 3: KATİL ŞEYTAN/THE CONJURING 3: THE DEVIL MADE ME DO IT”ın yapımı, tüm Dehşet Seansı Evreni (Conjuring Universe) filmlerinde işbirliği yapmış olan James Wan ve Peter Safran göre gerçekleştirildi. Yönetmenliğini Chaves’in üstlendiği, senaryosunu David Leslie Johnson-McGoldrick’in (“The Conjuring 2”, “Aquaman”) kaleme aldığı, hikayesini Chad Hayes ve Carey W. Hayes kadar yaratılan karakterlere dayanarak James Wan ve David Leslie Johnson-McGoldrick’in yazdığı filmin idareci yapımcıları ise Richard Brener, Dave Neustadter, Victoria Palmeri, Michael Clear, Judson Scott ve Michelle Morrissey.

Filmin kamera arkası marifetli ekibi de Korku Seansı Evreni gediklilerini tekrar bir araya getirdi: Bu isimler aralarında gösterme yönetmeni Michael Burgess, üretim tasarımcısı Jennifer Spence, kostüm tasarımcısı Leah Butler ve besteci Joseph Bishara yer alıyordu. Filmin kurgusunu yönetmenin “The Curse of La Llorona”da birlikte çalıştığı Peter Gvozdas’la birlikte Christian Wagner (“Furious 7”) gerçekleştirdi.

“NEFRET EDILEN ŞEY SEANSI 3: KATİL IBLIS”, dünya çapında 1,8 milyar dolardan pozitif hasılat elde eden, tarihin en büyük korku serisi olan Nefret Seansı Evreninin yedinci filmi. Bu filmler ilk iki Dehşet Seansı filminin yanı sıra “Annabelle” ve “Annabelle: Creation”, “The Nun” ve “Annabelle Comes Home”u içeriyor.

New Line Cinema’nın sunduğu, bir Atomic Monster ve Peter Safran yapımı olan “KORKU SEANSI 3: KATİL ŞEYTAN” filminin dağıtımını Warner Bros. Pictures gerçekleştirecek.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık