Reklam
DOLAR: 8.52 TL
EURO: 10.1 TL

TikTok, Spotify ile iş birliğine girdi

1 hafta önce
8 kez görüntülendi

TikTok, Spotify ile iş birliğine girdi

İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Polonya ve Türkiye’deki 18 yaş üstü TikTok kullanıcılarını kapsayan teklif; daha önce Spotify Premium aboneliği olmayan kişiler için geçerli olacak. Bu şartlara uygun TikTok kullanıcıları Premium üyeliği kullanabilmek için bir kod alacak. Dün başlayan iş birliğiyle birlikte TikTok kullanıcıları; uygulamadaki “Sizin İçin” ve “Keşfet” bölümünden, profil sayfasının sol üst köşesinde bulunan TikTok Ödüller seçeneğinden ya da Spotify sayfasını aratarak teklife ulaşabilirler.

TikTok Avrupa Artış Başkanı David Nunez yapılan işbirliği hakkında şunları söyledi: “TikTok; insanların müzikle birlikte içerik oluşturma ve etkileşim kurma biçiminin merkezinde bulunan, akıcı bir tecrübe. Spotify Premium, topluluğumuza tanıdıkları sanatçılardan ve parçalardan daha pozitif keyif almalarına asistan oluyor.”

Spotify Başkan Yardımcısı ve Premium İş Geliştirme Birimi Küresel Başkanı Marc Hazan ise şunları söyledi: “Spotify, sanatçıları ve dinleyicileri daha önce mümkün olmayan bir şekilde birbirine bağlayarak buluş ve ilhamla hareket eden farklı alanlara yönlendirilmiş müzik hayranları topluluğudur. Ayrı ülkelerdeki uygun TikTok kullanıcılarına, sevdikleri bütün müzik ve podcast’lere her zaman, baştan erişim sunmaktan dolayı çok mutluyuz. TikTok’un hevesli ve çoğalan kullanıcı tabanını Spotify Premium’un reklamsız ve çevrimdışı dinleme gibi birçok avantajıyla tanıştırmaktan da gurur duyuyoruz.”

Kullanıcılar, daha pozitif teferruat için TikTok içindeki promosyonlarını inceleyebilir ve TikTok’un Spotify’daki çalma listelerine göz atabilirler.

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık