Reklam
DOLAR: 9.22 TL
EURO: 10.7 TL

Tinder söylev özelliğini deniyor

3 ay önce
25 kez görüntülendi

Tinder söylev özelliğini deniyor

Dünya’da çoğu ayrı tatbik çeşidi var. Her alan için farklı bir uygulama kullanıcılara hizmet sunuyor. Mesela resim ve video alanında Instagram ile birlikte Facebook ön planda. Video izleme ve etkileşim alma konusunda YouTube birincil sırada. Fakat flört olunca Tinder azami seçim edilen uygulamalar listesinde yer alıyor.

Tinder, kullanıcı sayısının fazla olmasına rağmen fazla pozitif yenilik yapmıyordu. Yaptığı tek değiştirme arayüz’de olmuştu. Ortaya çıkan yeni bir detaya kadar bu dilekçe yaklaşık olarak TikTok ve Snapchat karışımı gibi olacak.
Yeni geliştirilen arayüze bakıldığında çok daha sade ve Snapchat tarzı bir sisteme geçildi. Hem Hot Takes ismi verilen yeni bir nitelik kullanıcıların eşleşmeden konuşmasını sağlıyor. Ortaya çıkaran bu nitelik ile birlikte kullanıcıların daha artı sosyalleşebilecek.

Gelen yeni özelliklerden bir diğeri, kendinizi tanıtabileceğiniz videolar. Kullanım içerisinde isteyenler kendisini tanıtabilecek kısa videolar çekebilecek. Böylece karşı tarafı tanımak çok daha kolaylaşacak. Keşfet sayfası ise kendi profiliniz ile bağlantılı hesapları sizlere gösterecek.

Reklam

Tinder söylev özelliğini deniyor Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık