Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

Turistik çarşıda silahlı tartışma

3 ay önce
47 kez görüntülendi

Turistik çarşıda silahlı tartışma

Durum, Beyazıt Bakırcılar Çarşısı’nda önceki akşam yaşandı. Esnaf olduğu çarşıda Kerim Öztürk, aniden kollarını açarak, esnaf komşuları Mustafa K. ve Ferhat G.’ye meydan okuyup, onlara doğru tükürdü. Bunun ürerine arasında yumruklu tartışma çıktı. Tartışma esnasında Kerim Öztürk, belinden çıkardığı silahla tesadüfen alev açtı. Açılan alev sonucunda Mustafa K. karnından, Ferhat G. ise kolundan yaralandı. Merminin kolunu sıyırmasıyla hafif yaralanan Ferhat G.’ye sağlık durumu ekipleri olay uygun müdahale ederken, karnından yaralanan Mustafa K. hastaneye kaldırıldı. Kerim Öztürk’ü gözaltına alan polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

“KENDİMİ SON ANDA İÇERİ ATTIM”

Olayda kolundan yaralanan Ferhat G., “Dün akşam otururken geldi, tükürdü ve küfretmeye başladı. Sonra silahıyla ateş etmeye başladı. Ben kendimi son anda içeri attım. sonra yukarı çıkıp, yukarıdan alev etmeye başladı. İlk sıktığında kurşun kolumu sıyırdı” dedi

“TÜKÜRÜP TAHRİK EDİYOR”

Adap tanıklarından Ramazan Korkular, “Buraya gelip oturan iki arkadaşın önüne tükürüp, onları tahrik ediyor. Dükkanın önüne geçerek, haneye tecavüz yaptırmaya çalışıyor. Lakin arkadaşlar dükkana girmeyip, niçin küfür ettiğini soruyor. Ondan daha sonra o saldırmaya başlayınca diğer arkadaşlar da saldırıyor. Sonra belindeki silahla alev ediyor ve yukarı çıkıp sağa sola sıkmaya devam ediyor. İki yaralı var. Biri karnından diğeri kolundan yaralanıyor” diye konuştu.

“YEĞENLERİMİ TAHRİK EDİYOR”

Yaralananların yeğenleri olduğunu söyleyen Zeki Yeşildağ, “Benim yeğenlerim burada oturuyordu. Gelip yeğenlerimin önüne tükürüp, tahrik ediyor. Sonradan kavga çıkınca belindeki ruhsatlı silahla 4 el ateş ediyor ve yeğenlerimi yaralıyor” dedi.

Reklam

Turistik çarşıda silahlı tartışma Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık