Reklam
DOLAR: TL
EURO: TL

Twitter beklenen özelliği deneme etmeye başladı

1 ay önce
23 kez görüntülendi

Twitter beklenen özelliği deneme etmeye başladı

Geçtiğimiz günlerde bazı iOS kullanıcıları, Twitter uygulamasında el çırpmak, açıklama gerçekleştirmek ve retweet gerçekleştirmek dışarıya yeni bir seçenek gördüklerini belirtti. Yeni seçenek, zıt başparmak havaya emoji ikonuna sahip olunca, kullanıcılar yeni nitelik hakkında tartışmaya başladı. Twitter da bu konu üstüne açıklama yapmaktan kaçınmadı.

Twitter sesli mesajlar için altyazı özelliğiTwitter sesli mesajlar için altyazı özelliği

Some of you on iOS may see different options to up or down vote on replies. We’re testing this to understand the types of replies you find relevant in a convo, so we can work on ways to show more of them.

Your downvotes aren’t public, while your upvotes will be shown birli likes. pic.twitter.com/hrBfrKQdcY

— Twitter Support (@TwitterSupport) July 21, 2021

Yeni eklenen seçenek, kullanıcıların tweetlere bahşedilen cevapları beğenmemelerini sağlıyor. Tweetlerin beğenilmeme sayıları kullanıcılar ya da orijinal tweetin yazarı tarafından görüntülenemiyor.

Twitter, beğenmeme seçeneğinin Twitter’ın topluluklar arası sohbette nelerin manâlı veya değersiz olduğunu anlamalarını sağlayacağını da belirtmiş. Test aşamasındaki özelliğin, genel kullanıcı ile buluşup buluşmayacağı muhakkak değil, fakat şimdilik yalnızca seçili iOS kullanıcıları kadar kullanılabiliyor.

Abone Ol

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık